>

POPÜLER MEKANLAR

Lacivert’te Pazar Brunch’ı Bir Başka!

Her zamanki yerinde, yepyeni hislerle…
 
   
 
 
     

Lacivert, İstanbul’la yeniden buluşmasının ardından çok özlenen brunch’ı ile de geri dönüyor. Boğaz’ın eşsiz maviliği eşliğinde, özenle seçilen ürünler ve gelenek ile geleceği buluşturan lezzetlerle, pazarın keyfi Lacivert’te yaşanıyor…

Verdiği aranın ardından klasikleşen lezzetlerine, çarpıcı dokunuşlar eklediği menüsüyle yeniden açılan Lacivert’te Pazar brunch’ları başlıyor. 25 yıla yaklaşan tecrübesine taze bir bakışla ve zamanın ruhunu yakalayan yeni tasarımıyla da dikkat çeken Lacivert’in brunch’ı Pazar günlerine renk katıyor. Rafine lezzetleri bir araya getiren Lacivert, Pazar günlerinin atmosferini tamamlayan taze bir brunch sunuyor. Lacivert, sakinliği, klasikleşen lezzetleri ve eşsiz manzarasıyla öne çıkarak, İstanbullulara özledikleri keyfi yaşatıyor.

Lacivert’in her Pazar 10:00 – 14:30 saatleri arasında sunduğu brunch’ta, yerel üreticilerden tedarik edilen, Türk kahvaltısının vazgeçilmez ürünlerinin yanında dünyanın birçok noktasına dokunan seçenekler de yer alıyor. Bahçe yeşillikleri, Çengelköy salatalığı ve Bursa çevresinden alınan domatesleriyle en taze malzemelerin buluştuğu Lacivert brunch’ı sıcak kahvaltı büfesinde yumurtanın yanında soslu sosis, ızgara sucuk ve hellim, sote mantar, ot kavurması gibi seçeneklerle zorlu bir seçim misafirleri bekliyor. Antalya ve Merzifon’dan gelen, pancar şekeriyle üretilmiş marmelatlar, reçeller, ballar ve meyve standıyla da brunch’ın vazgeçilmezlerini tamamlıyor. Tatlıya doyamayanlar için ise şekerpare, fıstıklı baklava gibi geleneksel lezzetlerin yanında unsuz kek ve banana bread gibi sağlıklı tatlıların ve krokan bouche gibi uluslararası lezzetlerin bulunduğu tatlı köşesi Lacivert brunch’ında yerini alıyor.

Vejetaryen ve vegan seçeneklerin de eklendiği Lacivert Pazar brunch’ı, ketojenik beslenmeye uygun, sağlıklı ürünlerin olduğu alternatifleri de unutmuyor. Salata ve zeytinyağlıların yanında yeni seçeneklerle brunch’a çağdaş bir dokunuş ekliyor.

Saat 11:30’dan itibaren ise Fırın Patlıcan Parmagiano, Lazanya Bolonez, Orzo Rizotto ve Fırınlanmış Kuzu Kol gibi sıcak ürünler devreye giriyor. Lacivert’in mutfak yönetimini üstlenen şef Barış Torcu yenilenen brunch için “Tüm kalemlerde en iyilerini seçerek, misafirlerimizin sevdikleriyle mutlu bir Pazar geçireceği, bu hissi yaşamak için tekrar gelmek isteyeceği bir bütünlük yaratmak istedik,” diyor.

Lacivert brunch’ıyla da Boğaz'ın ve İstanbul’un zengin mirasını yansıtan bir mutfak geleneğini sürdürüyor. İstanbul’a yakından bakan, Boğaz’ın hemen kıyısında yer alan Lacivert, bu özel manzara ile iyi bir mutfağı bir araya getirmeye devam ediyor. Yenilenen tasarımıyla hem geçmişi kutlamayı hem de sürdürülebilir bir geleceği şekillendirmeyi amaçlayan Lacivert, yenilenen unsurlarıyla bildiğimiz Lacivert’in en iyi halini sunuyor.

Etiketler: Lacivert, Pazar, Brunch, Boğaz
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>