>

POPÜLER MEKANLAR

Özel günlerinizi unutulmaz kılın...

Düğün organizasyonlarının bir numaralı ismi Kuruçeşme Divan; yazın Taşbahçe’si, kışın Kristal Çadırı’yla İstanbul düğünlerinin bir numaralı adresi olmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     
Düğün pastasından balayına kadar divan kalitesini yaşayın...

Divan, özel günlerinizi unutulmaz kılıyor. Düğün organizasyonlarının bir numaralı ismi Kuruçeşme Divan; yazın Taşbahçe’si, kışın Kristal Çadırı’yla İstanbul düğünlerinin bir numaralı adresi olmaya devam ediyor. Düğün organizasyonlarında Divan’ı tercih edenlerin yanı sıra balayını Akdeniz ve Ege sahillerinde geçirmek isteyenler için Divan Otelleri en uygun seçenekleri oluşturuyor.

Düğün organizasyonlarının en seçkin adreslerinden Divan; düğün sahiplerinin zevkine ve düğün konseptine uygun olarak özel olarak tasarladığı düğün pastası seçenekleriyle de tercih ediliyor.

Divan Pastaneleri’nden temin edilebilecek Divan düğün pastası kataloglarından seçim yapılabileceği gibi kişinin arzusuna ve düğün atmosferine özel olarak da pasta tasarlanabiliyor.

Düğün organizasyonlarının yanı sıra balayını eşsiz kılmak isteyenlerin bir numaralı tercihi de yine Divan oluyor. Akdeniz ve Ege sahillerinin seçkin otellerinden Marmaris Divan Mares, Antalya Divan Talya ve Bodrum Divan Palmira, mutluluğa atılan ilk ve en güzel adımlar için çekici alternatifler oluşturuyor.

Unutulmayacak ve tekrarı olmayan bu en özel gününüzü Divan kalitesiyle, lezzetiyle ölümsüzleştirmek için tek yapılması gereken, randevunuzu erkenden almak ve gerisini Divan’ın uzman kadrosuna teslim etmek.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>