>

POPÜLER MEKANLAR

Pera'da gece hayatı...

Pera'nın gece hayatına Tarantino'dan bir esinti geldi: Eddis's
 
   
 
 
     
Adını ünlü yönetmen Tarantino’nun Rezervuar Köpekleri filmindeki "nice guy Eddie" karekterinden alan "Eddie’s", farklı ve özel kimliği ile Pera gece hayatında yerini aldı.

İstanbul’un Soho’su olarak ünlenen Pera’da, İtalyan Kültür Merkezi’nin hemen yanında gece hayatına merhaba diyen "Eddie’s", kaliteli eğlence anlayışı, özenli menüsü ve şık dekoru ile Pazar hariç haftanın her günü 18:00- 02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

İlkbahar sezonu ile birlikte öğle yemeği servisinin de başlayacağı "Eddie’s", eğlence hayatının kalıcı adreslerinden biri olacak. "Eddie’s" öğle yemeğinin yanı sıra, akşam iş çıkışı yorgunluğunu atmak isteyenlerin, arkadaşları ile keyifli ve lezzetli bir akşam yemeği için farklı adres arayanların bir numaralı tercihi olmaya başladı.Üç katlı mekanın alt katı yemek için ayrılmış.Tapas çeşitleri, salatalar, cafe de paris (et ve tavuk), hamburger gibi farklı lezzetlerden oluşan menüsünden dilediğini seçenler "Eddie’s"’in enfes çikolatalı suflesini tatmadan restaurant’tan ayrılmıyorlar.

Akşam yemeğinin ardından, diğer iki katta 23.00’ten sonra iyice hareketlenen mekanda soul, funk, afro – acid jazz, hip hop, vocal house’dan oluşan alternatif müzik "Eddie’s Sound" olarak Pera’ya hayat vermeye devam ediyor.

Adres:
Asmalı Mescit Mah. Meşrutiyet Cad. No:163 Beyoğlu
Tel; 0212 251 69 88
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>