>

POPÜLER MEKANLAR

Tarihi mekanda, bambaşka bir yaşam.

Beyoğlu’nu farklı eğlence alternatifleri ile renklendiren Cambaz, Cambaz İstanbul Meyhanesi ile bir geleneği yaşatıyor.
 
   
 
 
     
Beyoğlu’nun gözde eğlence mekanı Cambaz, Cambaz İstanbul Meyhanesi ile 100 yılı aşkın tarihi mekanında, meyhane kültürüne ait ince zevkleri bulabileceğiniz yeni bir alternatif sunuyor.

Cambaz İstanbul Meyhanesi’nde özel mezeler ve Rum, Ermeni, Osmanlı Mutfağı’nın seçkin lezzetleri eşliğinde içkinizi keyifle yudumlarken, fonda Türk Sanat Müziği, Rembetiko ve meyhane şarkıları ile artık konu Avrupa Birliği mi olur, bilgi çağında Türkiye mi, genetik kodların çözülmesi mi, kariyer aşk çelişkisi mi size kalmış… Memleketin ahvali ya da hayatın hayhuyu, edebiyat, felsefe, şiir...


Dikkat edin, şarkılar kalbinizi dağlamasın…

Cambaz İstanbul Meyhanesi’nde mezeler Ermeni kadınlar tarafından özel olarak hazırlanıyor, Ayvalık, Burhaniye ve Adatepe zeytinyağları kullanılıyor. Girit Usulü Zeytin Dolması, Çiğ Balık, Asma Yaprağında Sardalye, Uskumru Dolması, Ermeni Pilakisi, Çiroz Salatası, Ayvalık Havyarı, Balık Köftesi, Balık Turşusu, Balıklı Börek, Patlıcanlı Börek, Belluriye, Pırtıke, Fettuş, İstiridye Kabuğunda Deniz Mahsulleri Gratini, Samos Usulü Otlu Balık, Şaraplı Mantar Yahnisi, Cambaz İstanbul Meyhanesi’nin mönüsünden seçebileceğiniz özel lezzetlerden sadece birkaçı…


Cambaz, kişi kapasitesi ve metrekaresi ile İstanbul’un en büyük mekanlarından biri olma özelliğine sahip olmanın yanında etkinlik alternatifleri ile de misafirlerine birçok farklı keyfi bir arada sunabiliyor.

Cambaz’da resmi bir iş yemeğini sadece bir ya da birkaç kat yukarı çıkarak samimi bir eğlenceye, sinema sonrası verilen bir kahve molasını güzel bir canlı müzik performansı izlemeye dönüştürebilirsiniz. Cambaz, farklı alternatifleri uyumla birleştirerek, Beyoğlu’nu yeni bir keyif ve eğlence anlayışıyla buluşturuyor.

Cambaz
İstiklal Caddesi
İmam Adnan Sok.(Vakko’nun karşı sokağı)
No:25 Beyoğlu / İstanbul
Tel: 0 212 244 75 92
www.cambazistanbul.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>