>

RÖPORTAJ

Emine Akkaya: “Korona Virüs 2024 Yılına Kadar Devam Edecek!!!”

Duru görümü ile kişisel gelişim alanında ve astroloji alanında fark yaratan ve 2022 için siyasetten ekonomiye önemli tahminlerde bulundu...!
 
   
 
 
     

Kendi YouTube kanalından düzenli olarak açıkalamalar yapan Akkaya, Corono virüsün 2024 yılında geçeceğini, dövizin hızlı tırmanışının devam edeceğini söylerken yine Cosmoturk okuyucularına özel bu yıl için burç yorumlarında bulundu.

2 yıldır Cosmoturk için yaptığımız röportajlarda Corona virüsün bitmeyeceğini söylemiştiniz. Gerçektende böyle oldu. Bu yıl kurtuluyor muyuz bu virüsten?

Her şeyden önemlisi 2024 yılından önce bitmeyecek. Bunun evreleri devam edecek. Hatta daha ağır şartlar yaratacak mesela beyin hücrelerimize zarar verecek. Hayvansal gıdalardan kaynaklanan mikroplarda etrafımızı saracak.

Tekrar kapanma olur mu?


Hafta sonları belki hafta sonu küçük kapanmalar olabilir ya da eğlence mekanlarında kısıtlamalar olabilir.

Ekonomik kriz ile neler söylersiniz?

Mart ayı ile birlikte özellikle işten çıkarmalar, daha ucuz iş gücü arama yöntemine gidilecek. İşsizlik haziran gibi eylemler, sokağa çıkma, kaos gibi durumlara işaret ediyor.

Dolar, euro için neler söylersiniz?

Dolar için 1 ayda önemli bir yükseliş bekliyorum. Çok önemli…

Sulardaki kirlilik için neler söylersin. Temizlendi diyebilir miyiz?

Toprakta ve suda müthiş yükselen bir asid var. İçme suları tehlikede suları hep kaynatmak gerekiyor.

Doğal afetler için 2022 yılında kayıp görünüyor mu?

Astrologlar bekliyor ama ben bu yıl için bu anlamda büyük kayıplar görmüyorum. 2048 için tehlikeli bir yıl görüyorum İstanbul için... Doğu tarafları için olacaksa olur yıkım bu yıl Ege sarsılacak büyük ihtimalle Yunanistan’dan gelecek.

Erken seçim görüyor musun?

Tahminim erken seçim olacağı yönünde ve af yasası ile Demirtaş’ın çıkacağına inanıyorum.

Dünya siyaseti için ne diyorsunuz?

3 dünya savaşı başlayacak. Akdeniz kaosa itilecek. Rusya merkez olacak. Karadeniz’de zorlanmalar var ama ülkemiz de bir şey olacağına inanmıyorum. Türkiye’de Ekim’den sonra kendi rüzgarı esecek. Ülkemizde beyin göçü çok var. Özellikle varlıklı aileler çocuklarını gönderdiler. Ülke tekrardan yapılanacak. Yoksa kalan nüfus resmen yaşlanıyor.

Koç:
Koçlar için zorlayıcı bir yıl. Yatırım konusunda yılın 7. Ayasına kadar gerçekleşecek. Ortaklık için ise güzel fırsatlar çıkacak. Aslında şans kapısı hızlı ve akıcı olacak.

Boğa:
Bereketleri ve şansları çok açık. Miras konuları olumlu olarak çözüme ulaşacak. Boğalar 4. Aydan sonra bereketlenecek ve bekar olanlar içinevlilk ve birliktelik çok açık. Ayrıca toprak konularına merak salacaklar. Arsa ve araç konusunda da merakları önde. Estetik konusunda da ilgileri çok yüksek.

İkiz:
Yurt dışı ile ilgili beklentilerini ve sistemlerini kuruyorlar . Yıl sonuna kadar istedikleri yolda evrilmiş olacaklar. Takıntıları ön planda maalesef ruhsal atakları onları yoracak. Yeni anlaşmalar var ama aileden ya da sülaleden olan kadınlar üzerinde sorunlar var aşılması gereken. Bu yıl İkizler’in kendilerini bulma yılı.

Yengeç:
Yengeçler bu yıl toparlanmak süreci tamamlanıyor çünkü 4 yıldır çözemedikleri kaos artık çözülüyor. Kendilerini ispatlayacaklar artık ve bu yıl ben varım diyorlar. Anaçlar ama değişkenler o yüzden meditatif olarak kendilerini arındırmalılar. Bu yıl üst düzey yöneticileri ile tartışmaması gerekiyor. Sakinleşmeli ve dinlenmeliler. 2023 ve sonrası için önleri çok açık.

Aslan:
Aslanlar dostlar ile, aileler ile, arkadaşlar ile sınanma yılları. Onlar 9. Aya kadar bu döngüde olacaklar. Duygusal anlamda geçmiş takıntılarını geri bırakmaları gerekiyor. Seçici yönlerini bu kadar öne çıkarmamalılar. Geçmiş ilişki dönemlerini kapatması gerekiyor. Akışlarına bırakmaları gerekiyor. Miras konularında sıkıntıları olabilir.

Başak:
Başaklar kendi işlerine geri dönüş olacak. Mayıs’tan sonra netleşecekler. Ailelerine o kadar dikkat veriyor ki biraz daha kendi yoluna gitmeli. Yoksa hep aynı döngüde kalacaklar. Merhamet, vicdan ve özgürlük alanında kısıtlı kaldılar. Başaklar biraz daha yalnız kalmalı. Kendi enerjilerini temizlemesi gerekiyor. Para konusunda çok şanslı.

Terazi:
Kimliğe bağımlı olma durumu bitiyor. Terazilerde mıy mıylık var. Terziler o yüzden bir fanusun etrafında dönüyor. Şansın yetenekleri ile palazlanacak ancak kokaklık ederlerse yenilebilirler. Sürpriz aşklar var. Bu ara altın merakları var Terazi’lerin. Kendilerini geliştirmek için farklı eğitimler alabilirler. Alarjik olarak strese bağlı olarak bu yıl bu konuya dikkat etmeliler.

Akrep:
İlişkilerini çözmeleri gerekiyor. İşişki dünyalarını oturttuklarında iş dünyası üzerine sıkıntıları ortadan kalkacak. Özel hayatı ve aşk döngüsünü belirlemesi lazım. Akrepler bu yıl herkese mavi boncuk dağıtıyor. Renkli insanlar ile tanışıp oldukça yurt dışına çıkacak. Yatırım konusunda tekne, yat gibi enstrümanları tercih edecekler. Hisleri ön planda olacak. Akrepler dikkat etsinler bu yıl hırsızlar tarafından kayıplara uğrayabilirler.

Yay:
Uzun süredir ilişki yaşamayan yaylar artık istediklerine kavuşuyorlar. İş kurmak isteyenler istedikleri işleri kurabilecekler. Dinsel olarak merak içerisinde olacaklar. Yaylar bolluk ve bereket içinde olacaklar ama duygusal hazlar onlar için daha ön plan da olacak. Toprak, tarım arazi gibi konularda merakları var ve bu fırsatları iyi değerlendirecekler.

Oğlak:
Ortaklarından kazık yeme, ihanete uğrama ve kurdukları sistemi kaybetme yılları olabilir. O yüzden bu ters duruşları görmesi lazım ancak öyle kurtarabilirler. Yalan ile karşıkarşıya kalabilir. Bu yıl oğlaklar çok dikkat etmeli. Anne kayıpları ve miras kavgaları olabilir. Baba figürü oldukça geride kalıyor.

Kova:
2021’de ilişki ile sınandılar. Acı, keder ve gözyaşı onlar ile oldu. Maddi kayıp ve kaos ile 8 yıldır mücadele içinde oldular. Şubattan sonra bu döngü onlar için kırılıyor. Yılsonuna kadar tüm sıkıntılar geride kalıyor. Duygusallığı bu yıl kenarı atıp işe daha çok odaklanmalılar. Taşınma konusu ön planda. Mal almaktan çok kiralama mantıkları ön planda. Irkı esmer olan kişiler ile ticaret yapacaklar ve kazanacaklar.

Balık:
Bu sene her şey sizi bekliyor. Kalpten geçirdiğiniz her şey size sunulacak. Balıklar bu yılın en bereketli, şanslı ve gösterişlisi olacaklar. Balıklar unutkan ve dikkatsizler bunu yenmeleri gerekiyor yoksa bu şanslarını kullanamazlar. Her çamdan bal toplamak istiyorlar ama bu düşünce onları yorabilir.

Röportaj: Hakan VAROL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>