>

SAĞLIKLI YAŞAM

7 Çakra Nefes Meditasyonu

Yogha’da çakralarınızı uyandırın...
 
   
 
 
     

YOGHA’DA ÇAKRALARINIZI UYANDIRIN

Türkiye’de ilk kez uygulanan bir çok terapiye ev sahipliği yapan Yogha, bu kez de “7 Çakra Nefes Meditasyonu” ile huzuru arayanların bir numaralı tercihi olacak.

Yogayı bir yaşam felsefesi olarak gören Yogha Sağlık Merkezi’nde gülme yogasından ofis yogasına kadar bir çok farklı terapi uygulanıyor. Yogha’nın terapilerine bir de 7 Çakra Nefes Meditasyonu eklendi. Seanslarda yedi enerji merkezi üzerinden dairesel nefes alarak çakraları uyandırmak esas alınıyor. Tempolu müzik eşliğinde yapılan bu nefes meditasyonu 1,5 saat sürüyor.

7 Çakra Nefes Meditasyonu’nu uygulayanlar, daha kaliteli cinsel hayatları olduğunu, huzurlu ve coşkulu iş, aşk, aile ve sosyal ilişkilere kavuştuklarını ve yaratıcılıklarında artış olduğunu bildirdi. Diyet yapanlar ve sigarayı bırakmaya niyetlenmiş kişiler de bu süreci daha rahat atlattıklarını belirttiler. 7 Çakra Nefes Meditasyonu, stres, korku, endişe, öfke, suçluluk duygusu ve istemsiz zihin trafiği gibi sorunlarla baş edenler için de birebir.

Nefes Meditasyonu Uzmanı Yossi Kalaora’yı Kaçırmayın

7 Çakra Nefes Meditasyonu’nun eğitmeni Yossi Kalaora, 2007 yılında Nefes&Meditasyon ile tanıştı ve o yıldan itibaren dünyaca ünlü nefes meditasyonu eğitmenleri olan Dr. Devapath ve Bodhi Ray’den düzenli olarak eğitim aldı. “En Yüksek Bilim Meditasyon ve Meditasyonları Yönetme” eğitimini Maneesha James’den aldı. Dünyaca ünlü Svagito’dan “Aile Dizimi Eğitmenliği 1. Seviye” eğitimini aldı ve 2007’den beri Svagito’nun her sene düzenlenen “Aile Dizimi” eğitimlerine katılıyor. Bunların dışında; Sathyarthi ile “Aşka Uyanış”, Dwari ile “İlişkilerin Dinamiği”, “İlişki Dizimi”, Rani ile “İçimizdeki Yargıç” eğitimleri, Milarepa ile “Meditasyonun Gücü”, Swami Vivekananda ile “Tantra1” eğitimlerini almıştır. Gestalt terapisi ve NLP tekniklerinin Meditasyon ile beraber kullanıldığı eğitimlere de katıldı.

Yoga Alliance* onaylı Yogha’da hayatın koşuşturmacasından 7 Çakra Nefes Meditasyonu ile kurtulmak isterseniz, 20 Nisan’daki tanıtım meditasyonunu kaçırmayın. 40 dakika süren tanıtım meditasyonu ücretsiz olarak düzenlenecek. 27 Nisan’daki uygulama seansı 1,5 saat sürecek ve katılım bedeli 50 TL olacak. Dilerseniz 11 Nisan-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen bireysel seanslara da katılabilirsiniz. Randevu almak için 0212 324 61 08’i aramalısınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>