>

SAĞLIKLI YAŞAM

Avon’dan Bin Kadına Mamografi Taraması

Dikkat!
 
   
 
 
     

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katan AVON Meme Kanseri ile Mücadele projesi kapsamında mamografi taramalarına yeniden başladı. Türk Kanser Derneği ile ortaklaşa yürütülen taramalarda bu sene 1.000 kadına ulaşmak hedefleniyor.

Samsun, Kocaeli, Kayseri, Malatya ve Van illerinde başlayan taramalar, 2016 yılı Ocak ayı itibariyle Rize, Hatay, Ankara ve Diyarbakır’da devam edecek.

AVON Türkiye 19 yıldır kesintisiz sürdürdüğü Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında kadınları bilinçlendirmeye ve hastalıktan korumaya devam ediyor. AVON bu yaklaşımla meme kanseri için en etkili erken tespit yöntemi olan mamografi taraması imkanı sunuyor.

Bugüne kadar onbinin üzerinde kadına ücretsiz mamografi imkanı sunan AVON, önümüzdeki bir sene içinde 1.000 kadına daha tarama yaptırmayı hedefliyor. İlk olarak Samsun, Kocaeli, Kayseri, Malatya ve Van illerinde başlayan taramalar, 2016 yılı Ocak ayı itibariyle Rize, Hatay, Ankara ve Diyarbakır’da devam edecek.

Meme Kanseri Tarama Programı kapsamında, 40 yaş altındaki kadınlar için, meme muayenesi ve ultrasonu, 40 yaş üzeri için ise meme muayenesi, ultrason ile mamografi çekimlerini kapsıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler Türk Kanser Derneği’nin 0 850 611 0 853 çağrı merkezini arayarak randevu alabilir. *

AVON ayrıca Türk Kanser Derneği ile gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında bu hastalığa yakalanmış kadınların tedavi masraflarına da destek oluyor.

*Kontenjan dahilinde ilk aramalara öncelik verilecek. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>