>

SAĞLIKLI YAŞAM

Doğadan’ın En Yeni Lezzetleri ile Tanışın

Doğadan, bitki çayları serisine üç yeni lezzet ekledi.
 
   
 
 
     

Dokuzlu Çay, İsveç Şurubu Bitkileri ve Büyülü Bohça Rooibos çeşitleri ile Doğadan, bitki çayları tutkunlarını yenilikçi doğal lezzetleriyle tanıştırmaya devam ediyor.

Kategorinin lider markası Doğadan, eşsiz lezzetlerini, fonksiyonel bir şekilde tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Geniş ürün portföyüne, yenilikçi ürünleri Doğadan Dokuzlu Çay, Doğadan İsveç Şurubu Bitkileri ve Doğadan Büyülü Bohça Rooibos’u ekleyen Doğadan, bitkilerin tüm iyiliğini sizlere sunuyor.

DOĞADAN DOKUZLU ÇAY

Doğadan Dokuzlu Çay, biberiye, funda yaprağı, kiraz sapı, yeşil çay, mate yaprağı, barut ağacı, dut yaprağı, tarçın ve kekik bitkilerini içeriyor. Bitki dünyasının en çok tercih edilenleri ile Doğadan Dokuzlu Çay formuna özen gösterenlerin vazgeçilmezi olacak.

DOĞADAN İSVEÇ ŞURUBU BİTKİLERİ

İçeriğindeki tarçın, zencefil, karanfil ve zerdeçal gibi baharatlarla Doğadan İsveç Şurubu Bitkileri, Doğadan uzmanlığı ile tüketicilerle buluşuyor.

BÜYÜLÜ BOHÇA ROOİBOS VANİLYALI

Doğadan, Güney Afrika’dan gelen doğal antioksidan kaynağı Rooibos’u, hoş kokusu ve yumuşak içimiyle vanilya ile bir araya getirdi. Günün her anında bu büyüleyici çay keyfini yaşamanız için…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>