>

SAĞLIKLI YAŞAM

Dr. Yasemin Bradley ve Astrolog Hande Kazanova ile Yaz Gelmeden Form Gelsin!

Bitkilerin iyiliği ile yaz gelmeden form gelsin!
 
   
 
 
     

Bitki ve meyve çaylarının öncü markası Doğadan, yaz gelmeden forma girmek isteyenler için düzenlediği ‘Yaz Gelmeden Form Gelsin’ etkinliğinde Dr. Yasemin Bradley ve Astrolog Hande Kazanova kilo yönetimine yardımcı olacak önerileri paylaştı. Ünlü astrolog Hande Kazanova, burçlara göre bitki çayı alternatiflerini paylaşırken Dr. Yasemin Bradley ise sağlıklı beslenmede bitki çaylarının önemine değinerek, kilo verme sürecinde özellikle Doğadan Form Çayları, Doğadan Dokuzlu ve Doğadan Yedi Otlu çaylardan destek alınabileceğine dikkat çekti.

Türkiye’de bitki ve meyve çayları kategorilerinin kurucusu Doğadan, sıcak yaz günlerine ve yıl boyu planlanan tatillere sayılı günler kala gerçekleştirdiği “Yaz Gelmeden Form Gelsin” etkinliğinde, sağlıklı kilo kontrolü için Dr. Yasemin Bradley ve Astrolog Hande Kazanova’yı bir araya getirdi. Etkinlikte Dr. Yasemin Bradley, kilo kontrolüne destek için geliştirilen Doğadan Form Çayları, Doğadan Yeşil Çaylar, Doğadan Yedi Otlu ve Doğadan Dokuzlu Çay ile Türkiye’de bir ilk olan Doğadan Beyaz Çay alternatiflerine değinirken ünlü astrolog Hande Kazanova ise burçlara göre bitki çayı tüketim tüyolarını paylaştı.

Bitki çaylarının kilo verme ve kontrolü sürecindeki önemini belirten Dr. Yasemin Bradley, ‘Sağlıklı kilo yönetimi için günlük beslenme düzeninin yanısıra bitki çaylarından mutlaka destek alınması gerekiyor’ dedi. Doğadan’ın form ve fonksiyonel ürünlerini öneren Dr. Yasemin Bradley, ürünlerin Doğadan uzmanlığında en doğru bitkilerin en doğru oranda bir araya getirilerek geliştirildiğinin altını çizdi.

“BEYAZ ÇAY GENÇLİK AŞISI”

Dr. Bradley, Türkiye’de ilk defa tüketicilerle buluşan beyaz çayın yağ yakıcı etkilerinin bilimsel olarak kanıtlandığını belirterek “Beyaz çay, çay çeşitleri arasında en zengin kateşin içeriğiyle formuna özen gösterenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor” dedi. Dr. Yasemin Bradley “Kilo verme sürecinde beyaz çay ile mucizelere yaklaşıyoruz” diye konuştu. Beyaz çayın antioksidan içeriği ile yalnızca kilo vermede değil, cilt bakımı, kemik sağlığı gibi birçok faydası olduğunu anlatan Bradley, beyaz çayı “gençlik aşısı” olarak nitelendirdi.

Astrolog Hande Kazanova; ateş, su, hava ve toprak burçları için haftalık burç yorumlarını değerlendirirken yaşayacakları duygusal durumlar ve beslenmelerine dikkat etmeleri gereken dönemlerde tüketebilecekleri bitki ve meyve çayları için Doğadan’ın geniş ürün yelpazesinden önerilerde bulundu.

Dr. Yasemin Bradley’in masum tarifleri ve beslenme önerilerinin yanı sıra Hande Kazanova’nın birbirinden eğlenceli burç yorumları ve bitki çayı tavsiyeleri “YazGelmeden Form Gelsin’ kampanyası kapsamında Doğadan’ın Facebook ve Twitter sayfalarından da takip edilebiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>