>

SAĞLIKLI YAŞAM

"Kanser ve insan"

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, halk sağlığını koruma ve "sağlıklı yaşam" konusunda ücretsiz toplantılar düzenliyor. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
AMERİKAN HASTANESİ'NDEN KANSER HASTALARINA VE YAKINLARINA PSİKOLOJİK DESTEK

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, halk sağlığını koruma ve "sağlıklı yaşam" konusunda bilinç oluşturma misyonundan yola çıkarak, kanser hastalarını ve yakınlarını bilgilendirici, aylık ücretsiz toplantılar düzenliyor.

Kanserin sadece hastayı değil, yakınlarını da derinden etkileyen ve psikolojik destek alınması gereken bir hastalık olduğunu düşünen Amerikan Hastanesi Onkoloji ve Psikoloji Bölümü doktorlarının, bir araya gelerek düzenledikleri "Kanser ve İnsan" konulu toplantılara, hasta ve yakınları birlikte katılıyor. Toplantılarda tedavi sürecinde ortaya çıkabilecek psikolojik sorunlar ele alınıyor. Grup çalışması ile katılımcılara, hastalığın tedavisi sürecinde yaşadıklarını paylaşabilecekleri güvenli bir ortam yaratılıyor. Sağlanan bu destek aynı zamanda kanserli hastanın toplumsal yaşamdan kopmadan sağlıklı ilişkiler kurmasına da yardımcı oluyor.Program


Konu : KANSER VE ERKEK
"Kanserin Erkekler Üzerinde Yarattığı Psikolojik Etkiler"

Tarih : 20 Aralık 2003, Cumartesi

Saat : 15:30 - 16:00 Karşılama ve ikram

16:00 - 16:45 Konuşmacı : Uzm. Psik. Yeşim Altuncu

16:45 - 17:30 Kanser Hakkında Merak Ettikleriniz Soru-Cevap

Toplantılar grup çalışması şeklinde yapılmaktadır.

Yer : Koç Üniversitesi Amerikan Hastanesi Toplantı Merkezi, B Salonu Nişantaşı \ İstanbul
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>