>

SAĞLIKLI YAŞAM

Nua'da ''Retreat''

Kendinizi bedensel ve zihinsel yenilemeye alabileceğiniz alternatif bir tatil '' RETREAT'' deneyimlemek istermisiniz?
 
   
 
 
     


Geçtiğimiz aylarda Detox ve meditasyon programları yoğun ilgiyle karşılandı, Haziran ayında da Alternatif Tatil '' RETREAT'' anlayışı karşımıza çıkıyor.

Modern hayatın koşuşturmacasının içinde insan kendini kaybedebiliyor, dünya ile çevresiyle, işiyle en başta kendi özünden kopabiliyor... Stres, gerginlik, depresyon, duygusal travmalar ve genel bir huzursuzluk adeta kaderimizmiş gibi algilanabiliyor.

Hayatta kendimizden baska şeyler hep önce gelir; işimiz, yapmamiz gerekenler , ailemiz gibi.. Kendimizi ise unuturuz, 'bencil olmamaliyim deriz kendi kendimize..

Peki hala hayata bir ara vermenin zamanı gelmedi mi?

Kendimizle hiç başbaşa bir tatil yapmaya hakkımız yok mu ?


Richmond/ Nua Wellness Spa'da 8-11 Haziran tarihlerinde yapılacak olan"Beden-Zihin ve Ötesi" retreat' inde sizleri ünlü Brezilyali eğitmen Cristina degisik yoga yöntemleri ve bazi masaj teknikleriyle gündelik hayatta da kullanmaya devam edeceğiniz sistemleri aktarıyor olacak. Brezilyalı olan Kimaya ise 15 senedir masaj ve meditasyon terapisti. Meditasyon ve bir çok dinginleşme yöntemini aktaracak olan Kimaya, bu bilgileri gündelik hayatta da kullanabilmeniz için sizlere yardimci olacak. Yoga, Meditasyon, alternatif oyunlar, dans, kano, dağ bisikleti, bilinçli beslenme ve bir çok farklı eventlerle tasarlanan bu alternatif organizasyona göz kırpabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>