>

SAĞLIKLI YAŞAM

'Reishi mantarı'

Japonca'da ölümsüzlük anlamına gelen 'Reishi mantarı' insan vücudunda hücreleri yenileyip, hiçbir hastalığa geçit vermiyor. Faydaları için tıklayın!
 
   
 
 
     
Uzun ömrün sırrı Mantar

Japonca'da ölümsüzlük anlamına gelen 'Reishi mantarı' insan vücudunda hücreleri yenileyip, hiçbir hastalığa geçit vermiyor.


İnsanoĞlunun uzun yaşamın sırlarını çözebilmek ya da ölümsüzlüğe ulaşabilmek için yaptığı çalışmalar sonuç veriyor. Yaklaşık 3 bin yıldan beri Çin tıbbında kullanılan ve bitkilerin kraliçesi olarak anılan 'Reishi mantarı', uzun yaşam için dünyada kabul edilen tek araç.

120 YAŞINA KADAR

Üstelik sağladığı uzun ömür de, ağrılarla, sızılarla doldurulmuş ama uzatılmış bir yaşam değil. Uzun yaşamın ölçütü ise Uzakdoğulu bilim adamlarına göre, 100-120 yıl arası. Bu mantar, dış ortamda insan vücudunu kontrol altında tuttuğundan, neredeyse hiçbir hastalığa geçit vermiyor. Hatta 'Kanser tedavisinde kullanılmalıdır' diye de bir belgeye sahip.

HERGÜN 1-2 GRAM

Sağlıklı bir insanın günde 1-2 gram, hastaların 5-6 gram 'Reishi mantarı'nın suyunu içmesi uzun yaşamın ilk şartı. Mantarın bir iki gramı, dilimler halinde kesilip bir litre suda ve cam kapta kaynatılıyor. Soğuk içiliyor ve kesinlikle içine şeker atılmıyor. ABD ve Avrupa'da kilosu 2 bin dolar olan bu mantarı şimdilik sadece zenginler kullanıyor.


İyi geldiği hastalıklar

- Uykusuzluk

- Astım

- Kanser

- Başağrısı

- Karın ağrısı - Kırışıklar

- Alerjiler

- Tansiyon

- Şeker

- Yüksek kolesterol

- Grip

- Kireçlenme

- Sırt ağrıları

- YorgunlukMantarın faydaları

- Hücre yeniliyor

- Bağışıklık sistemini uyarıyor

- Kan dolaşımını ve şeker miktarını düzenliyor

- Saç dökülmesini önlüyor

- Stresi yok ediyor

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>