>

SAĞLIKLI YAŞAM

Sahaya Yoga İçinizdeki En Yüksek Potansiyeli Açığa Çıkarıyor!

Fiziksel, ruhsal ve zihinsel sağlığı geliştiren Sahaja Yoga; Tanı Eğitim, İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde ücretsiz olarak tanıtılacak.
 
   
 
 
     
25 Ekim Cumartesi günü saat 19:00’da başlayacak olan ücretsiz tanıtım, meditasyon müziği eşliğinde uygulamalı olarak yapılacak. Yard. Doç. Dr. Andrei Ratiu tarafından tanıtımı yapılacak olan Sahaja Yoga, doğal konumumuza yeniden kavuşmamızı, daha sağlıklı bir yaşam sürmemizi ve gerçek ihtiyaçlarımızı fark ederek davranışlarımızı olumlu yönde değiştirmemizi sağlıyor.

Yard. Doç. Dr. Andrei Ratiu’nun verdiği bilgilere göre, Sahaja Yoga kişiyi içindeki öfke, stres, affetmeme, açgözlülük, kıskançlık gibi olumsuz duygulardan arındırıyor. İnsanın özünde var olan güzel nitelikleri ortaya çıkarıyor. Sigara ve içki gibi bağımlılıklardan kurtulmasını, dolayısıyla insanın ruhsal ve bedensel olarak dengeli, stressiz bir yaşam sürebilmesini sağlıyor. Yard. Doç. Dr. Ratiu, Sahaja Yoga’nın bilincimizde yepyeni bir yaşam biçimi başlattığını, gerçek doğamızı geliştirdiğini belirtiyor.


Tanı Eğitim, İletişim ve
Danışmanlık Hizmetleri

Tel:0216 385 17 06 – 385 14 66
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>