>

SAĞLIKLI YAŞAM

Tv8 Yaz Döneminde de Atakta

Tv8 yaz döneminde de birçok yeni projeye imza atıyor. İşte yeni başlayacak programlar...
 
   
 
 
     

HİPOKRAT

Sunuculuğunu Taies Farzan’ın yapacağı Hipokrat, hafta içi her gün 11:15 ile 12:50 saatleri arasında canlı olarak ekrana gelecek… Program 5 Temmuz’da izleyenlerle buluşacak.

Sağlık konularını izleyicileri sıkmadan, basit ve renkli bir biçimde ekrana taşıyacak olan Hipokrat, sağlık sorunlarını, tedavi yöntemlerini, yaşam kalitenizi artıracak püf noktaları ve önerileri canlı olarak ekrana taşıyacak.

ŞİFA OLSUN


Sunuculuğunu oyuncu Hande Katipoğlu ve Dr. Engin Enginsu’nun yapacağı, her Cumartesi-Pazar 10:30 ile 12:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Şifa Olsun, toplumun geniş kitlelerini sağlık konularında bilgilendirecek…

Programda konusunda uzman doktorlar ağırlanacak, her bölümde birbiriyle bağlantılı iki farklı sağlık konusu ele alınacak... Şifa Olsun 3 Temmuz’da tv8 ekranlarında olacak.

YENİ ENERJİ

Sunuculuğunu Hipnoterapi Uzmanı Seda Diker’in yapacağı Yeni Enerji, 27 Haziran itibariyle her Pazar 09:30 ile 10:30 saatleri arasında ekranlara gelecek…

Bir kişisel gelişim programı olan Yeni Enerji, "Hayatta kırılamayacak hiçbir kısırdöngü yoktur" başlığı altında kişilerin yaşamlarında tekrarlanan olumsuzlukların çözümüne yönelik ipuçları verecek.

LEY-LEY-LA

Sunuculuğunu Leyla Bilginer’in yapacağı Ley-ley-la, 11 Temmuz itibariyle her Pazar ekranlarınıza gelecek…

Karış karış tatil beldelerini gezecek olan Bilginer, kendi zevkine uygun tatil mekanlarını, restoranları ve buraların özelliklerini izleyicilerle paylaşırken, bir kadın olarak güzellik, bir anne olarak çocuk eğitimi konularında uzmanlarla söyleşiler gerçekleştirecek. Ayrıca Leyla Bilginer zaman zaman, oğlu ile birlikte de kamera karşısında olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>