>

TATİL

Rüya Gibi Balayı Rotaları Sizleri Bekliyor

Bir ömür sürecek yolculuk, balayı ile başlar…
 
   
 
 
     

Çöllerin sarısı ile çevrelenen Bedevi çadırlarından karlar kraliçesinin büyülü buzdan sarayını andıran mavi buz otellere, doğanın tüm canlılığıyla kendini gösterdiği tropik adalardan ortaçağın asillerine ev sahipliği yapmış şatolara kadar farklı alternatiflerle balayınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Zevk ve beğenilerinize uygun tatil programının tüm ayrıntılarını sizin için düşünen Boutique Style, unutulmaz balayı tatilleri için her ayrıntıyı zevk ve beğenilerinize uygun olarak size özel tasarlıyor.

Hayatlarınızı birleştirerek çıktığınız bu yolun eşinizle daha güzelleştiğini vurgulamak için tercihiniz baş başa kalabileceğiniz bir dağ evi ya da onun ne kadar değerli olduğunu göstermek için organize edebileceğiniz özel bir yemekle balayınızı eşsiz kılabilirsiniz. Boutique Style, hayalinizdeki balayını yaşamanız için dünyanın dört bir yanında özel tatil alternatifleriyle eşinizle çıktığınız yolculuğu unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.

Bahamalar’dan Hawaii’ye, Tahiti’den Seyşellere, Finlandiya’dan Güney Afrika’ya kadar dünyanın farklı bölgelerine ve popüler seyahat rotalarına size özel balayı programı hazırlayan Boutique Style, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>