>

TATİL

Sevgililer Günü’ne Özel Hafta Sonu Tatil Önerileri

Sevgililer Günü’nü romantik bir hafta sonu tatiliyle kutlamak isteyen çiftlere vizesiz gidebilecekleri yakın ve uygun bütçeli alternatifler...
 
   
 
 
     

Belgrad’da romantizm ve tarihi birleştirin

Sırbistan’ın en büyük şehri ve başkenti olan Belgrad, nehirleri, yemyeşil parkları ve tarihi binalarıyla Sevgililer Günü için ideal seçeneklerin başında yer alıyor. Türkiye’den Belgrad’a yaklaşık bir buçuk saatlik uçuş ile varılabiliyor.

Sevgililer Günü için Belgrad’ı tercih edecek çiftler, gidiş-dönüş biletlerini aktarmasız olarak yaklaşık 563 TL ‘ye alabiliyor ve ortalama 992 TL bütçe ayırarak beş yıldızlı şehir otellerinde konaklayabilirler.

Karadağ’da huzurun ve doğanın tadını çıkarın

Adriyatik kıyısındaki cennet olarak bilinen Karadağ, yakınlığı ve doğal güzellikleriyle Sevgililer Günü tatili için değerlendirilebilecek alternatifler arasında yer alıyor. Sakin bir hafta sonu geçirmek isteyen çiftler, Karadağ’da milli parklarda romantik yürüyüşler yapabilir, sahil kasabalarını keşfedebilirler.

Çiftler, Karadağ’ a aktarmasız olarak yaklaşık 825 TL karşılığında gidiş - dönüş biletlerini alabilir, beş yıldızlı otel keyfinden 762 TL karşılığında yararlanabilirler.

Sevgililer Günü’nde Tiflis’i keşfedin

Gürcistan’ın başkenti Tiflis, Sevgililer Günü’nü romantik bir hafta sonu tatiliyle birleştirmek isteyen çiftler için en yakın ve uygun şehirler arasında yer alıyor. M.Ö. 4. yüzyıldan kalma yerleşme alanlarının olduğu, Avrupa ve Asya arasında merkezi bir konuma sahip olan Tiflis’te şehri keşfederken Gürcü yemeklerinin de tadına bakabilirsiniz.

Çiftler, Tiflis’e aktarmasız olarak yaklaşık 295 TL karşılığında gidiş - dönüş bileti alıp, beş yıldızlı otel keyfinden 1.925 TL karşılığında yararlanabilirler.

Kiev’de sanatla iç içe bir tatil

Ukrayna’nın başkenti Kiev, tiyatroları, müzeleri ve modern binaları ile keyifli bir hafta sonu tatili yapmak isteyen çiftlere büyüleyici bir atmosfer sunuyor. Gece hayatı ile de popüler olan Kiev’e çiftler aktarmasız olarak yaklaşık 670 TL karşılığında gidiş - dönüş bileti alabilir, beş yıldızlı otellerde 898 TL karşılığında konaklayabilirler.

Kıbrıs’ta romantik bir akşam yemeği

Akdeniz’in Sicilya ve Sardinya adalarından sonra en büyük adası olan Kıbrıs, Girne Kalesi manzarası ve çok sayıda restoranıyla Sevgililer Günü’nde çiftleri bekliyor. Ilıman iklimi ile kışın iç ısıtan Kıbrıs’a çiftler, aktarmasız olarak yaklaşık 574 TL karşılığında gidiş - dönüş bileti alıp, beş yıldızlı otel keyfini 992 TL'den başlayan fiyatlarla çıkarabilirler.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>