>

TEKNOLOJİ

Kar Romantizmi: İçinizi Isıtacak 5 Tüyo

İster Hollywood yapımlarıyla eğlenebilir, ister kaygan zeminde keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.
 
   
 
 
     

1- Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var
Dışarısı buz gibiyken, onu sıcacık bir çay veya kahve içmeye davet edersiniz, kestirmeden gönlünü fethedersiniz. Romantik bir kafede, kar manzarası eşliğinde baş başa çay veya kahve keyfi yapmaya kim hayır diyebilir ki?

2- Hollywood hizmetinizde
Kış günlerinde içinizi ısıtacak bir başka mekan da elbette sinemalar. Özellikle bu aylarda vizyonda sayısız film oluyor; ikinizin de beğeneceği bir yapım illa ki vardır. Rahat koltuklar, güzel bir film ve biraz da patlamış mısır, daha ne olsun…

3- Aşkınızın meyvesi
“Ben karın tadını doyasıya çıkarmak istiyorum” diyorsanız, o zaman buluşmak istediğiniz kişiyi sahilde veya parkta bir yürüyüşe davet edin. Happn’ın See You There özelliğini kullanarak kimin böyle bir aktiviteye kimin istekli olduğunu kolayca görebilirsiniz. Sonra da kalın kalın giyinip, bere, eldiven ve atkıyı eksik etmezseniz, karın altında eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Belki de birlikte bir kardan adam yaparsınız?

4- Dikkat, kaygan zemin!
Daha fazla heyecan arayan biriyseniz, onu buz pateni kaymaya götürebilirsiniz. Şehirde buz pateni kayılabilen pek çok alan var, buluşma öncesinde internette küçük bir araştırma yaparak kolayca bulabilirsiniz. Sonrasında ise gelsin eğlence ve kahkahalar!

5- Sabahlar olmasın
Türkiye’deki 1.4 milyon Happn kullanıcısı arasında dans etmeyi seven çok sayıda kişi olduğuna bahse gireriz! Hava böylesi soğukken önceliğiniz ısınmaksa, zaman date’inizi dans etmeye götürün. Salsa partilerinden milonga gecelerine, gece kulüplerinden konserlere dans edebileceğiniz yerler o kadar çok ki! Tek yapmanız gereken, buluşacağınız kişinin profiline bakıp hangi tür müzikler ve danslardan hoşlandığını öğrenmek ve ardından kendinizi piste atmak…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>