>

TEKNOLOJİ

Prime Day İçin Nefesler Tutuldu! Alışveriş Listeniz Hazır Mı?

Amazon.com.tr’nin seçili ürünlerde yılın bugüne kadarki en iyi indirim oranlarını sunacağı Prime Day için geri sayım başladı.
 
   
 
 
     

Türkiye’de 11 – 17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Prime Day boyunca Prime üyelerine sunulacak teknolojiden modaya, güzellikten elektrikli ev aletlerine yüz binlerce üründe kaçırılmayacak indirimlerden faydalanmak için alışveriş listenizi şimdiden hazırlamayı unutmayın.

Amazon’un 2015 yılından bu yana her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği, Prime üyelerine özel kaçırılmayacak indirimler, ürünler ve fırsatlar sunan Prime Day için nefesler tutuldu. Bu yıl Türkiye’de 11 – 17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Prime Day boyunca Prime üyeleri, teknolojiden modaya, güzellikten elektrikli ev aletlerine yüz binlerce üründe kaçırılmayacak indirimlerden faydalanabilecek. Siz de alışveriş listenizi şimdiden hazırlayarak bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Üstelik sunulacak indirimleri de siz belirliyorsunuz. Amazon’un Prime Day kampanyasında yenilikçi bir dokunuşla müşterilerinin indirim taleplerini toplamaları için görevlendirdiği Prime İndirim Avcıları da iş başında. Türkiye’nin en çok takip edilen influencer’larından olan Prime İndirim Avcıları, Prime Day’e kadar takipçilerinden indirim istedikleri marka ve ürün tercihlerini toplamaya devam edecek. Prime Day indirimleri belirlenirken de bu ürünler önceliklendirilmesi sağlanacak.
Siz de takipçi ve okuyucularıyla Prime Day indirimlerini belirlemekte rol oynayacak Prime İndirim Avcıları’nın hesapları üzerinden indirimlerin belirlenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu hesap ve adresler üzerinden yapılacak anketler ve sorulacak sorulara yanıt veren müşteriler Prime Day indirimlerini belirlemekte önemli rol oynayacak. İşte Prime İndirim Avcıları: Berk Keklik (@uberkuloz), Danla Bilic (@danlabilic), Ceyda Kasabali Albayram (@ceydakasabali), Berfu Yenenler (@berfuyenenler), Tugba Yilmaz (@heytuvba), DonanımHaber (@donanimhabercom), Elle Türkiye (@elleturkiye) ve Maison Française Turkiye (@maisonfrancaiseturkey).

Prime üyesi olmanın tam zamanı:

11 – 17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Prime Day süresince indirim ve fırsatlardan yararlanmak, ayrıcalıklı alışveriş ve eğlence deneyimini yaşamak için Prime üyesi olmak yeterli. Üstelik alışveriş ve eğlencenin en iyilerini tüm vergiler dahil 39TL’ye sunan Prime üyeliğini bir ay boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. İşte sayısız Prime avantajlarından bazıları:

• Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
• Prime’a özel indirimler: Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve yalnızca Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile seçili ürünlerde 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.
• Seçili ürünlerde indirim oranı tutarında ücret iadesi garantisi: Prime Day boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alınan seçili ürünlerde ürünün fiyatı düşerse, aradaki fark hediye kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.
• Prime Video: Amazon Prime üyeleri, ücretsiz Prime Video üyeliğiyle ile aralarında “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” ve “Rüyanda Görürsün” de dahil birçok yerli ve yabancı Amazon Originals film ve dizisinin de bulunduğu içeriklere ek ücret ödemeden primevideo.com ya da Prime Video uygulaması aracılığıyla erişebiliyorlar.
• Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri önde gelen oyunlarda oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden hemen üye olup Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>