>

YAŞAM KOÇU

İçinizdeki Rengi Yansıtın!

Eğer siz de giydiğiniz kıyafetlerin renklerinin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız işte size renklerin anlamı.
 
   
 
 
     

Ama bilinen bir gerçek var ki o da renk Bazı renkler var ki onları üzerimizde taşıdığımızda kendimize olan güvenimiz ve enerjimiz artıyor, karşınızdaki kişiyi etkilemede dahi önemli rol oynuyor. ..

KIRMIZI

Kırmızı irade gücü ve cesareti temsil ediyor. Kırmızının, sinir sistemi üzerinde güçlendirici bir etkisi bulunuyor. Aynı zamanda, hareketliliğin, hırsın, ihtirasın ve elbette ki cinselliğin göstergesi olarak kabul ediliyor.

BEYAZ

Huzurlu ve sorunsuz bir ruh halini temsil ediyor. Aynı zamanda saflığın, temizliğin ve masumiyetin rengi olarak tanımlanıyor.

YEŞİL

Sinirleri yatıştırıyor ve içinizi rahatlatıyor. Yenilik ve rahatlığın sembolü olarak tanımlanan yeşil, çevreye bağımlılığı da ifade ediyor. Yeşil seven kişi, sevecen ve içten davranışlarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda kişinin kendine hakimiyetini de simgeleyen yeşil, mantıksal düşünceyi analiz yeteneğini güçlendiriyor.

SARI

Mantıksal gücü ve karar verme yetisini güçlendiriyor. Aynı zamanda neşe gücünün göstergesi olan sarı, kişinin çevresiyle uyumunu gösteriyor. Açık sarı rahatlık, enerji ve temizliği simgeliyor. Koyu sarı ruhsal çöküntüyü ifade ediyor.

TURUNCU

Mantıksal gücü ve muhakemeyi güçlendiriyor. Turuncu rengin yapıcı bir özelliği var. Açık turuncu, neşe, rahatlık ve temiz duyguları çağrıştırıyor. Koyu turuncu ise ruhsal çöküntüyü ifade ediyor. Turuncu rengin yoksunluğu, huzursuzluk yaratabiliyor.

MAVİ

Düşünmeyi, hayal etmeyi, ilhamı ve felsefik düşünmeyi simgeliyor. Son derece rahatlık ve huzur veren bir renk olan mavi, tazelik ve serinlik hissini de yaşatıyor. Aynı zamanda sessizlik ve sükunetin

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>