>

ANNE - ÇOCUK

03 Bebek Sağlığı Konferansı

Yeni yıl hedeflerinizde bebek sahibi olmak varsa bu konferansı kaçırmayın!..
 
   
 
 
     


Konferans’ta bebeğin beslenmesinden, hastalıkları ve iletişime kadar uzanan geniş akış planı içerisinde, Evy Baby – Bebek Bakımı, Ülker Hero Baby – Sağlıklı Beslenme, GSK Wyeth – Çocuk Hastalıkları, Omo Baby – Çocuklar ile İletişim konularında sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında sponsorluk üstlenen firmalar.

28-29 Ocak 2006’da Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinlik, bebeklik döneminin en kritik bölümü olan 0-3 yaş aralığına odaklandığı için “03” olarak adlandırıldı .

İclal Aydın’ın modoratörlüğünde iki gün boyunca devam edecek 03’te, ilk gün anne sağlığı, kadın üreme sistemi, kısırlık tedavisi, tüp bebek, hamilelik dönemi, doğum yöntemleri, hamilelik sonrası anne psikolojisi ve babanın anne – bebek ilişkisindeki rolü, üzerinde durulacak. İkinci gün ise, yeni doğan bebek, anne sütünün önemi, emzirme teknikleri, bebek hastalıklarından korunma yöntemleri, bebeğin ay ay sağlıklı gelişimi, bakımı, hijyeni, uykusu, zekası ve sağlıklı bebek beslenmesi ele alınıyor.


Atölye’lere Katılın
Bebek Sağlığı ve sağlıklı hamilelik konularının bazıları uygulamalı anlatımlar gerektirdiğinden, etkinlik alanı içinde iki büyük atölye odası oluşturuluyor.

Atölye odalarında, hem anne hem de bebek ile ilgili workshop uygulamaları ele alınıyor. Hamile jimnastiği, hamile yogası, meme egzersizi, emzirme / süt sağma teknikleri, bebek jimnastiği, bebek masajı, banyosu, temizliği ve ilk yardım teknikleri bu uygulamalardan bazıları.


Herkese Açık
Konferans, herkesin katılımına açık. Katılım için, Parents Dergisi’nin Ocak sayısı ile dağıtılacak olan 2 kişilik davetiyeyi yanınızda getirmeniz veya www.bebek.com sitesine üye olmanız yeterli.

Davetiyeniz ya da internet erişiminiz yoksa, etkinlik gününde, girişten temin edebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>