>

ANNE - ÇOCUK

3 Adam’dan “Zorba Olma Kanka Ol”

Ekranların ünlü kankaları 3 Adam, çocuklara kanka olmanın sırlarını anlatacak.
 
   
 
 
     

3 Adam, çocuklar arasında akran zorbalığına dikkat çekmek üzere yola çıkan ve kısa sürede büyük yankı uyandıran “Zorba Olma Kanka Ol” projesine destek oldu. zorbaolmakankaol.com sitesi üzerinden daha geniş kitlelere ulaşmak üzere yola devam eden projeye 3 Adam ile birlikte Uzman Gelişim Psikoloğu Ayşe Başak Erk de destek verdi.

Cartoon Network’ün; tüm dünyada önemli bir sorun haline gelen akran zorbalığına dikkat çekmek üzere 2015 yılında başlattığı “Zorba Olma, Kanka Ol” projesi, web sitesiyle dijital platforma taşındı, ünlü ve uzman isimler projeye destek için gönüllü oldu. zorbaolmakankaol.com sitesinde animasyon videolar, 3 Adam ve Uzman Gelişim Psikoloğu Ayşe Başak Erk’in mesajları yer alıyor.

3 Adam “Zorba Olma Kanka Ol” diyecek

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’tan oluşan 3 Adam, projeye gönüllü olarak destek veriyor. Ekranların gönüllerde taht kuran kankaları, kendi dostluklarıyla çocuklara örnek oluyor. Eser, Oğuzhan ve İbrahim zorbaolmakankaol.com aracılığıyla yıllardır sürdürdükleri arkadaşlığın sırrını çocuklarla paylaşıyor.

Uzman Gelişim Psikoloğu Ayşe Başak Erk


Akran zorbalığı konusunda gerçekleştirdiği akademik çalışmalar ile bilinen Uzman Gelişim Psikoloğu Ayşe Başak Erk konuya bu kadar önem vererek farkındalık oluşturmaya çalışan Cartoon Network’ün Zorba Olma Kanka Ol projesinde yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Erk, zorbalığın okulda, oyun alanı veya servis aracı gibi gün içerisinde her an, her yerde, herkesin başına gelebileceğini, ailelere ise bu konuda büyük sorumluluk düştüğünün altını çizdi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>