>

ANNE - ÇOCUK

Anne adaylarına nefes eğitimi

Anne adaylarına, yaşamlarının en keyifli sürecini rahat geçirmeleri için 15 saatlik bir nefes programı…
 
   
 
 
     
Nefes Eğitmeni ve Yaşam Koçu Nevşah Fidan, NFS Master Academy kapsamında anne adaylarını, yaşamlarının en keyifli ve güzel sürecini rahat geçirmeleri için 15 saatlik bir nefes programı ile yeni yaşamlarına hazırlıyor.

Anne adayları, bedenlerinde yaşadıkları değişiklikler nedeniyle hamilelik süresince yaşanan sıkıntı, rahatsızlık, tıkanıklık veya duygusal boşalmaları, Nevşah Fidan Temel Nefes Sistemi’yle nefes kapasitelerini % 100 kullanmayı öğrenerek, yaşamlarına rahatlık, huzur ve dinginlik gibi duyguların yerleşmesini sağlayacak.


Açık ve doğal nefes almak, bir kadının hayatı boyunca yaşayabileceği en kutsal, ayrıca onun kadar doğal olan doğum prosesini kolaylıkla ve rahatça atlatabilmesi için en gelişmiş yöntemlerden birisi.

Doğal nefes almak anne adaylarına ve doğmaya hazırlanan bir bebeğe sağladığı fiziksel yararların yanı sıra; anneye daha fazla enerji, sağlık, dengeli ve güçlü bir beden, dingin bir zihin, güçlü bağışıklık sistemi, huzur ve mutluluk sağlıyor. Nefes vücutta olması gerektiği gibi doğal ve rahat bir akış içerisinde aktığı zaman, vücut doğal aktivitelerinin tamamını rahatça ve kolayca gerçekleştirebilir. Oysa limitleyici nefes ve düşünce alışkanlıkları, insan yaşamını limitlediği, negatif şekilde etkilediği gibi bedeni de etkiler.

Anne adayının nefesi açıksa; bedendeki her tür acı, ağrı ve sızıyı azaltmak ve kişiyi rahatlatmak üzere, nefes otomatik olarak değişir. Doğal ve açık nefes alan bir kadın, nefesinin akışını doğum sancılarının başladığı ilk andan itibaren kendi kendine ayarlar.

Doğurganlık kadının doğasında var olan birçok aktiviteden biri olduğu gibi, bebeğin gelişi de kendiliğinden ve doğal olarak gerçekleşir. Acı ve ağrılar nefesin kendi kendine yaptığı ince ayarlar sayesinde minimuma iner, hatta yok olur. Bunun için tek yapmanız gereken doğumdan önce nefesinizin açılması ve doğal şekilde akmasını sağlamaktır!

Hamilelik nefes programında neler var?

Hamilelik, doğal arınma periyodunun işlemesi, açık nefesin hamilelik dönemine katkıları, doğum nefesi, beslenme ve uyku düzeni, doğum sonrası anne-bebek ilişkisi, doğum sonrası annenin kendisi ve eşi ile ilişkisi yer alıyor.

Tarih: 5 - 7 - 8 Mayıs
Yer: Kabataş/ Setüstü
Ücret: 800 YTL
Tel: 0212 252 49 74

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>