>

ANNE - ÇOCUK

Bebeğiniz İle Daha Yakın!

İkiyken bir olmak, hayatınız boyunca hissedebileceğiniz benzersiz bir bağ...
 
   
 
 
     

Stokke® MyCarrier, bebeğinizle ritminizi yakalamanıza ve paylaştığınız bu özel bağı güçlendirmenize yardımcı olmak için yepyeni tasarımıyla karşınıza çıkıyor. Yeni MyCarrier, bebeğinizi taşırken bile sağladığı sınırsız hareket özgürlüğü ile günlük yaşantınızın vazgeçilmezi olurken seyahatte veya bebeğinizi dışarının güzellikleri ile tanıştırırken de rahat bir birliktelik sunuyor. Yeni Stokke® MyCarrier, bebeğinizin konforunu ve güvenliğini her şeyin üzerinde tutuyor. Doğumundan yaklaşık 3 yaşına kadar, öne dönük, içe dönük ve arkaya dönük taşıma seçenekleri ile çocuğunuzla birlikte büyüyor.

Önde Taşıma

Önde taşıma, 4 haftalıktan itibaren kullanıma uygundur. İçe dönük kullanım, bebeğinize güven ve yakınlık hislerini verirken dışa dönük oturtma pozisyonunda ise bebeğiniz meraklı gözlerle etrafını keşfetme fırsatı yakalar. Tasarımda yer alan yumuşak boyun desteği her iki düzende de bebeğinizin boynunu desteklemeyi sağlar.

Arkada Taşıma

Arkada taşıma, çocuğunuza dünyanın panoramik bir görüntüsünü sunmak üzere tasarlandı. Bebeğiniz, arkanızda yukarıya denk gelecek şekilde oturuyor ve böylece etrafı kolaylıkla görüp keşfedebiliyor. Oturma alanı bebeğinizin gelişimi sırasında kullanılabilmesi açısından iki farklı ayara sahip.

ÖZELLİKLER

Ergonomik Rahatlık


Stokke® MyCarrier™ bebeğinizin gelişen kalçalarına düzgün destek vermek için ergonomik olarak tasarlandı. Ayrıca, hem ön hem arka taşıma için yapılan fazlasıyla farklı oturma pozisyonları oluşturan koltuklarda, bebeğinizin konforu için özel olarak üretildi. Tüm bu özellikler, bebeğinizin tüm taşıma şekillerinde uygun ve doğru pozisyonlarda güvenli bir şekilde oturmasını ve sizinle yakın bir bağ halindeyken sağlıkla gelişimini devam ettirebilmesini sağlar.

Tamamen ayarlanabilir

Yeni ve düşünceli şekilde tasarlanan taşıyıcının kullanımı artık daha kolay. Annelik ve babalık sezgilerinden ilham alarak tasarlanan taşıyıcı, taşıma sırasında da sezgilerin değişimini destekleyerek ayarların değiştirilmesine olanak sağlıyor. Büyüyen bebeğiniz için ayarlanabilirlik ise benzersiz; çocuğunuza göre tüm kol ve bacak aralıklarının genişliğini, ebeveyn ayarlarını etkilemeden ayarlayabilirsiniz.

Malzemeler


Yastığın yumuşak dokusu ile küçücüğünüze rahat bir yolculuk sunuluyor. Farklı renk seçenekleri, yumuşak organik pamuk yüzeyi ve nefes alabilen tekstil ürünleri tasarımda tercih edilen materyaller. Katlanabilme özelliği ile taşımayı ve saklamayı da zahmetsiz hale getiren taşıyıcı, modern İskandinav tasarımı ile geliştirildi ve Norveç’te test edildi.

UZMANLAR TARAFINDAN ONAYLANDI

IHDI (The International Hip Dysplasia Institute), Stokke® MyCarrier’ın ‘kalça dostu ürün’ olduğunu onayladı. Bu da, ürünün bebeğin emekleme çağındaki gelişimi göz önüne alınarak geliştirildi anlamına geliyor. Daha fazlası için: www.hipdysplasia.org

Stokke® MyCarrier™ aynı zamanda, Çocuk Ortopedisti alanında uzman Dr. Sebastian Mueller tarafından da öneriliyor.
• - ‘Aileler, bebek taşıyıcısı seçimlerinde, güvenlik ve konforu ön planda tutmalılar. Taşıyıcı, sağlıklı kalça pozisyonuna sahip olmadı ve kendileri taşıma sırasında rahat hissetmeliler. Doğru kullandığınıza emin olmalısınız ki, hem bebeğe doğru destek sağlanabilsin hem de sizin için kullanışlı ve rahat olsun.’
• - Bazı insanlar, bebek taşıyıcısı kullanmanın displaziye yol açabileceğini söylüyor. Bununla ilgili tecrübeniz nedir?
• - ‘Literatürde bu şekilde, bir bebek taşıyıcısının displaziye ya da kalça çıkığına neden olduğunun bildirildiği bir vaka yok.
(Alıntılar Dr.Sebastian Mueller) 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>