>

ANNE - ÇOCUK

Bebekler şimdi daha mutlu...

Anne ve Bebek bakım ürünleri markası olan Avent, süt proteinleri içeren ilk bebek cilt bakım ürünleri serisi Türkiye’de...
 
   
 
 
     
Bebek Cilt bakımında Avent’ten bir ilk daha…

Anne ve Bebek bakım ürünleri markası olan Avent, süt proteinleri içeren ilk bebek cilt bakım ürünleri serisi Türkiye’de... Ürünlerden sıvı bebek pudrası, solunum riskini ortadan kaldırarak özellikle astım ve toz alerjisi olan bebekler için önemli bir çözüm.

Ünlü İngiliz Anne ve Bebek Bakım Ürünleri markası Avent’in Vücut & Saç Şampuanı, Sıvı Talk, Masaj Jeli, Alt Bakım Kremi, Nemlendirici Temizleyici ve Bebek Kolonyası olmak üzere 6 farklı üründen oluşan Avent Bebek Cilt Bakım Ürünleri Serisi Eylül ayında piyasaya sunuluyor. Hassas bebek cildine özel bakım uygularken içerdiği çok özel doğal bitki özleri ve alerjik faktörleri çıkarılmış süt proteinleri ile besleyici ve koruyucu bir tabaka sağlayan Avent Bebek Cilt Bakım ürünleri, doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı oluyor.

Bebek cildi, bir yetişkin cildine göre çok daha ince olduğu ve koruyucu tabakası olmadığından çok hassastır ve özel bakım gerektirir. Hassas bebek ciltleri için özel olarak üretilen, tarafsız tıbbi kuruluşlar tarafından çeşitli dermatolojik, toksikolojik ve hipoallerjenik testlerden geçirilen Avent Bebek Cilt Bakım Ürünleri, yağ bezleri yeterince gelişmediğinden kuruluk veya tahrişe yatkın olan bebek cildine uygun olarak geliştirildi. Ayrıca, sıvı halde sürülme özelliğine sahip ilk & tek pudra olan ve kullanımı esnasında solunum yollarına toz kaçma ihtimalini ortadan kaldırarak, hiçbir risk yaratmayan Sıvı Talk dahil bütün ürünler, Avent kalitesi ve güvencesi ile başta Avrupa ülkeleri, Avustralya ve ABD'de uzun yıllardır kullanılıyor. Eylül ayından itibaren bebekleri için en iyiyi isteyen Türk annelerinin tercihine sunulacak olan Avent Bebek Cilt Bakım Ürünleri kısa bir süre için, Türkiye Distribütörü Grup Baby’nin bebeklere özel hediye paketleri ile dağıtılacak.


Masaj Jeli:
Masaj ile bebeği rahatlatırken, bebek konaklarının da giderilmesine yardımcı olan ürün, Tatlı Badem Yağı’nın nemlendirici etkisi ve Lavanta Yağı’nın rahatlatıcı etkisi ile süt proteinlerinin besleyici özelliğini bir arada sunuyor.

Alt Bakım Kremi:
Tahriş ve pişik oluşumunun engellenmesine yardımcı olan ürün, Allantoin ve Papatya Çiçeği özlerinin rahatlatıcı etkisi, Aynısafa Çiçeği’nin koruyucu etkisi, Shea Yağı’nın nemlendirici etkisi ve süt proteinlerinin besleyici özelliği ile birleşiyor.

Nemlendirici Temizleyici:
Bebeğinizin günlük bakım ve hassas temizliğini sağlayan ürün, Shea Yağı’nın nemlendirici etkisi ve Avokado Yağı’nın koruyucu etkisi ile süt proteinlerinin besleyici özelliğini bir araya getiriyor.

Vücut ve Saç Şampuanı:
Göz yakmayan ve cildin doğal yağ tabakasını yok etmeden temizleyen ürün, Nilüfer Çiçeği’nin nemlendirici etkisi ile süt proteinlerinin besleyici özelliğini birleştiriyor.

Sıvı Talk:
Solunumda herhangi bir risk yaratmadan, bebek pudrası işlevi gören bu ürün, Tatlı Badem Yağı’nın nemlendirici ve koruyucu etkisi ile süt proteinlerinin besleyici özelliklerini bir arada sunuyor.

Bebek Kolonyası:
Bebeklerin cildini nemlendirirken, hafif bir parfüm katan alkolsüz üründe, Gül ve Portakal Çiçeği özlerinin ferahlatıcı etkisi ile süt proteinlerinin besleyici özelliği birleşiyor.

Tüm Avent Bebek Cilt Bakım Ürünleri’nin formülasyonunda kullanılan maddeler Avrupa Birliği Standardı 76/768/EEC’e ve CTFA (Toiletry and Fragrancy Association) düzenlemelerine uygundur.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>