>

BURÇLAR

Çiçek Falı Nedir Nasıl Bakılır?

İşte tüm yönleriyle çiçek falı…
 
   
 
 
     

Pek çok insan çiçek falını papatya türü çiçeklerin yapraklarının birer birer kopartılmasıyla yapılan bir fal olarak bilir. Bu da masum bir faldır, ancak yapıldığı manasıyla asıl çiçek falında amaç kişiliğimizi yansıtan ve manevi gücümüzü temsil eden çiçek türünü bulmaktır.

PEKİ ÇİÇEK FALINI NASIL YAPABİLİRİZ?

Çiçek falına bakmak için iki farklı yöntem izlenebilir… İlk yöntemimiz burçlarda da yapıldığı gibi doğmuş olduğunuz aylara ve günlere göre bakılan çiçek falıdır. Her ay için farklı birer çiçek türü ve bu çiçek türlerinin de kendi içerisinde yorumlamaları vardır. Her ne kadar burçlar ile benzer olsa da bu fal yönteminde çiçek falı yorumları çok fazla değişikliğe uğramaz. Bu fala bakmak için doğduğunuz ayın hangi çiçeği temsil ettiğine bakınız ve ardından çiçeğinizin size yönelik yorumunu okuyun.

Çiçek falında kullanılan ikinci yöntemimiz ise sizin şu ana kadar görmüş olduğunuz çiçekler arasında en beğendiğiniz veya size karşı bir huzur duygusu kazandıran çiçeği öğrenmeniz ve o çiçeğin çiçek falındaki yorumlamasını öğrenmeniz gerekir. Örneğin sizin en sevdiğiniz çiçek beyaz gül ise herhangi bir kaynaktan çiçek falında beyaz gülün yorumunu bulup okuyun. Ardından evinize sevmiş olduğunuz o çiçek türünü bulup sürekli göz önünde tutabileceğiniz bir yere koyun.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>