>

BURÇLAR

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur?

Nasıl biri aradığın burcunun karakterinde gizli aslında. Gel birlikte bakalım nasıl bir aşık olduğuna….
 
   
 
 
     

Herkesin bir aşk ya da sevgi anlayışı vardır kendi hayat biçimine göre. Ancak bunu etkileyen en önemli şeylerden biri burcunun sana kazandırdığı “aşk anlayışıdır”. Nasıl biri aradığın burcunun karakterinde gizli aslında. Gel birlikte bakalım nasıl bir aşık olduğuna….

KOÇ

Zodyağa düşen ilk burç olan Koçlar o kadar cool ve rahattırlar ki korkacakları ya da çekinecekleri hiçbir şey yoktur. Sevmedikleri insanla mantıken bile olsa birliktelik yaşamazlar. Eğer hoşlanmışlarsa bir avcının avını izlemesi gibi aşık olduğu kişinin peşine düşerler. Ve sonunda da yüksek ihtimal avını yakalamış olacaktır. Bir Koçu elde tutmanın yegane yolu onun heyecanını diri tutmaktır.

BOĞA

Venüs’ün güven arayışı bitmeyen burcu Boğa:) Boğalar çok sadıktır bunu belirtmek isterim öncelikle. Çok iyi eş olurlar. Onlar için pembe bulutlar, saf aşk vs gibi şeyler gerçek değildir. Bu adamların ayakları yere öyle sağlam basar ki hata çok nadir yaparlar. Onlar yanına yakışmayan, mantıklarına yatmayan kişilerle birlikte olmazlar. Çok kolay aşık olmazlar, olurlarsa ölümüne severler.

İKİZLER

Geldik Zodyağın maymun iştahlı burcuna. Bir İkizlerle birlikte olmak hiç kolay değildir bunu baştan söyleyeyim. Adamın ruh hali pamuk ipliğine bağlıdır zira. Güvenemezsiniz. Duygularını belli etmez. Hep bir arayış içindedir ve bunu hissedersiniz. Duygularının değişkenliği karakterine ve hareketlerine de yansıyorsa başınız belada demektir bu insanla. Ama olgunlaşmış bir İkizler ise karşınızdaki ya da yükseleni İkizler olmayan bir İkizler mevzu bahisse rahatsınız muhtemelen size sadık kalacaktır seviyorsa. Genel olarak bir İkizler’i elde tutmak için zihinsel bir birliktelik kurmalısınız öncelikle ve sonra onu kıskanmayın bundan hiç hoşlanmayacaktır.

YENGEÇ

Zodyağımızın hassas, kırılgan ve romantik burcu Yengeç. Bu burcun insanı aşık olduklarında çok fedakar olurlar. Sevdiği için her şeye katlanabilir bu adamlar. Tam bir evcil aşıktır, evlerine düşkün olur bu burcun insanı. Güvenmediği ve inanmadığı insanı sevse de onunla birlikte olmaz. Güvenmek ve inanmak ister. Onun güvenini kırmayın. Duygusal ve romantik sürprizler yapmayacak kadar odun biriyim diyorsanız da onun yolundan çekilmenizi tavsiye ederim.

ASLAN

İhtişam ve gösteriş manyağı burcumuza geldik. Bu burcun insanları deli gibi aşık olmak ister. Aşık olmadığı adamla birlikte olmaz. Birlikte olduğu insanın da yanına yakışmasını ister çünkü onu dosta düşmana göstermek isteyecektir. Onunla birlikte olmak istiyorsanız cömert olmalı ve ona meydan okumamalısınız. Onun gururunu kırmaktan kaçınmalısınız.

BAŞAK

Titiz, detay ve eleştiri manyağı burcumuz Başak da öncelikle dış görünüşten etkilenir. Sevgisini çok belli edemez o yüzden onu yargılamayın. O içinden sever. Zaten sizi sevmezse yanında taşımaz. O her şeyi içinde yaşar. Belki çok eleştirir bu da her şeyi kendisinin en iyi bildiğini düşünmesinden kaynaklanır o yüzden biraz hoş görülü olmak gerekir Başakla olmak için.

TERAZİ

Venüs’ün romantik burcu Teraziler tam bir aşk burcudur. Flört etmek ve romantizm bu burcun doğasında vardır. Sevmediği kişiyle olmaz. Sevdiklerinde de sadık bir eş olurlar. Ve sevgileri için her türlü fedakarlığı yaparlar. Terazinin kefesi gibi ne kadar seviyorlarsa o kadar sevilmek isterler. Onların dengelerini bozmamak için sevgi ve şefkatinizi bu burçtan esirgemeyin. Zira sevilmediğini hissettiği an sizi terk edecektir.

AKREP

Zodyağın en tutkulu burcunun aşk hayatını siz düşünün artık:) Bu burcun insanı tutkuyla sever. Çok kıskançtırlar ancak göstermezler. Sezgileri o kadar güçlüdür ki aldatıldıklarını görmeseler bile hissederler ve intikamları acı olur. O yüzden bir Akrebi aldatmayı aklınızdan bile geçirmeyin derim. Çünkü tutku ihtiras ve intikam gibi duyguların da babasıdır…

YAY

Jüpiter’in iyimser burcu Yay oldukça meraklıdır. Bu yüzden her merak ettiği şeyi kendi deneyimlemeye çalışır bu sebepten dolayı da maceracı olduğu söylenir. Aşkta da Yay insanı ilgisini çeken her insanı keşfetmek ister bu yüzden hayatına çok kişi girebilir. Birlikte olduğu insana dair mutlaka bir merakı bir ilgisi vardır gerçekten aşık olduğunda da sonuna kadar gitmesini iyi bilir. Yay insanını elde tutmak biraz zordur bu yüzden akıllı ve mantıklı olmanız onları fethetmek için iyi bir ikili olacaktır.

OĞLAK

İdealist Oğlak insanı zor şartlarda doğmuştur ve hiç “kolay” değildir. Evine ve geleneklerine düşkündür. Onun her zaman bir yapılacaklar listesi vardır. Yanına yakışmayan, ailesine uymayan biriyle olmazlar. Bir Oğlak insanıyla olmak ayrıcalıktır. Evine düşkün ve iyi bir dinleyicidir. Her şeyden önce arkadaşınız olur. Ama inatçı ve katı Oğlakları kastetmiyorum aman dikkat! Bir Oğlakla olmak için önce ailesinin fethetmelisiniz.

KOVA

Aykırı ve sıra dışı Kova insanını etkilemek o kadar kolay değildir. Onu etkilemek için diğerlerinden farklı olmalısınız. Öncelikle aklınızla ilgilenecektir. Daha sonra bakımlı olmanız, spor yapmanız onların hoşuna gidecektir. İşiniz ve toplumdaki statünüzle de yakından ilgilenir bir Kova insanı. Onunla her konudan konuşmanızı isteyecektir. Öncelikle onun düşüncelerine girmeyi deneyin bunu başarırsanız kalbi de sizindir!

BALIK

Geldik romantik ve duygusallıkta salya sümük sürekli ağlayan burcumuza:) Bu adamlara bir kere güzel iki çift laf edemezsen bitmişsin demektir. Vicdan sahibi ve şefkatli insanlar Balık burcunu her zaman etkiler. Yaratıcı ve romantik olursan senden asla vazgeçmez. Onunla kendini sürekli bir yerlerde hayal et ve bunu onunla paylaş yarın sabah kapında bitecektir demedi deme:)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>