>

BURÇLAR

En Sâdık Kadın Burçları

Soğuk havalarda doğan kadınlar eşlerine karşı en sâdık olanlar iken, 
Boğa ve Aslan burçları aldatma konusunda zirveyi paylaşıyorlar.
 
   
 
 
     


Kadınlar tarafından tasarlanıp yönetilen tek buluşma uygulaması olan Gleeden’ın Türkiye’deki üyeleri arasında yaptığı araştırma, kadınlar arasında en yüksek sadâkatsizlik riski taşıyan burçları ortaya koydu.

“Kadınlar için kaçamak” sloganıyla geçtiğimiz sene bugünlerde Türk ziyaretçileriyle buluşan platformun açılışından beri Türkiye’de üye olmuş bulunan toplam 410.310 üyesi içinde yer alan kadın üyelerin profil bilgileri üzerinde yapılan detaylı çalışma sonunda, Türkiye’deki en sâdık olan ve aldatmaya en meyilli olan burçlar saptandı.


EN SADÂKATSİZ OLANLAR

Boğa

Önümüzdeki günlerde doğum günlerini kutlayacak olan Boğalar, en sadâkatsizler listesinde başı çekiyorlar. 21 Nisan - 21 Mayıs arası doğumlu kadınlar, tek eşle yetinmeyi kendileri için pek uygun bulmuyorlar. Yönetici yıldızı Venüs olan ve ne istediğini en iyi bilen burç olarak bilinen Boğalar, kimden ne alması gerektiğini çok iyi belirlerler. “Zenginlik burcu” da denen Boğa burcu, partner zenginliği konusunda bayrak taşıyıcı burç olarak görünüyor.


Aslan

Ateş grubunun en güçlü burcu olan Aslanlar, kendilerinden beklendiği gibi etraflarına da ateş saçıyorlar. 23 Temmuz - 22 Ağustos arasında doğan kadınlar, hayat hedefleri olarak hep en yükseği kendilerine seçerler ve her yaptıklarını da mükemmel yapmaya çalışırlar. Bu nedenle bir Aslan kadını tarafından aldatılmak, ihmal edilmek anlamına gelmez. Tüm partnerlerine aynı seviyede ilgi göstermek ve heyecan uyandırmak konusunda Aslanlar dengeyi kurmayı en iyi bilenlerdir.


Kova

Hava burçlarının en havalısı olan Kovalar, yapıları en rahat ve en değişken olan kadınlardır. 22 Ocak - 19 Şubat arasında doğan kadınlar, her gün başka bir mod yaşayabilirler. Bu nedenle de sorumluluk duyguları oldukça zayıftır ve isteyerek yapmasalar bile çoğu zaman ihmalkâr davranırlar. Huzur duygusunu öncelik olarak belirleyen Kova kadınları, eşleriyle olacak en ufak münakaşa ve gerginlik durumlarında, yeni bir partner bulma arayışına geçebilirler.


EN SÂDIK OLANLAR


Yay


Kendine en güvenen burç olarak bilinen Yay kadınları, tek eşli yaşamaya en meyilli olanlar. 22 Kasım - 21 Aralık tarihleri arasında doğan kadınlar, öncü olmayı ve etrafındaki insanları yönetmeyi severler. Bu nedenle eşlerini yönetmekten, yeni partnerler aramaya vakitleri de ihtiyaçları da pek kalmaz. Kendilerine olan aşırı güvenleri, önce evdeki partner üzerinde hegemonya kurmaya odaklanır.


Oğlak

Kararlılığın sembolü olan Oğlak kadınları, eş seçimi konusunda da oldukça dirayetli olan ve tüm aradığı özellikleri tek bir kişide bulacak seçimi yapabilenlerdir. 22 Aralık - 21 Ocak günleri arasında doğan kadınlar, güçlü değer yargıları, sorumluluk bilinçleri ve sabırlı yapıları ile, sorunlarını ilişki içinde çözmeyi seçen ve dışarıda çözümler bulmaktan kaçınan kadınlardır.


Akrep

Tutkulu, şehvetli ve intikamcı olan Akrep kadınları, aldatılma durumunda kendilerinin neler yapacağını çok iyi bildiğinden, aldatmaya pek meyletmezler. 23 Ekim - 21 Kasım günleri arasında doğan kadınlar, içlerinde yanan büyük yangını eşleriyle söndürmeyi tercih ederler. Seri monogamist olabilirlerse de, çok eşliliğe pek yüz vermezler.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>