>

SAĞLIKLI YAŞAM

Biraz Yoğurt Cilde İyi Gelir

Cildinizde sürekli sivilce, akne çıkıyorsa size özel bir haberimiz var!:..
 
   
 
 
     

Cildinizde sürekli sivilce, akne çıkıyorsa veya cildinizde kırışıklıklar meydana gelmeye başlamış ise, güneşe bağlı cilt lekelerine maruz kalmışsanız, siyah noktalar yüzünüzü sarmışsa yoğurtlu cilt bakım maskeleri bütün bu cilt sorunlarına belli bir süre sonra çözüm olacaktır.

• Bir çay bardağı yoğurdun içine yarım limonun suyunu sıkın ve karıştırın. Ardından bu karışımı gözaltlarınıza gelmeyecek şekilde, yüzünüze ve boynunuza sürüp kuruyunca elinizle ovarak çıkarın.

• Bir kâsenin içine 2 yemek kaşığı yoğurt bir yemek kaşığı limon suyu, bir yemek kaşığı balı dökün ve karıştırın. Bu karışımı gözaltlarınız hariç bütün yüzünüze sürün ve 10 dakika soran ılık su ile yıkayın.

• 2 yemek kaşığı yoğurdun içine bir yemek kaşığı yulafı dökün ve karıştırıp masaj yaparak yüzünüze sürün. 15 dakika bekleyen yoğurtlu maskeyi ılık su ile yıkayıp çıkarın. Özelikle bu yoğurtlu maske siyah noktalı yok etmek için oldukça faydalı bir karışımdır.

• Bir yemek kaşığı yoğurdun içine 1 çay kaşığı karbonatı dökün ve karıştırıp bu karışımı yüzünüze sürüp, parmak uçlarınızla masaj yaparak cildinize yedirin. 10 dakika sonra yıkayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>