>

KÜLTÜR-SANAT

En Orijinaller “adidas all originals İstanbul”da Buluştu

Modayı sokaklara taşıyan adidas sanat, moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerinin bir araya toplandığı parti geleneğinin 4.yılında!
 
   
 
 
     

Binlerce müzikseveri buluşturan adidas all originals İstanbul parti serisinin bu yılki sürpriz ismi, ünlü İsveçli grup Peter Bjorn and John oldu. Grubun unutulmayacak performansı İstanbul’u salladı. Partide Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grup sahne aldı. Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen all Originals İstanbul birbirinden ünlü pek çok ismi bir araya getirdi.
 adidas “all originals İstanbul” bu yıl sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve dünyaca ünlü müzisyenlerin performanslarıyla katılımcılara unutamayacakları anlar yaşattı. Can Bonomo, Tanem Sivar, Deniz Marşan, Ali Biçim, Oben Budak, Ceylan Atınç, Hakan Öztürk, Merve Polat ve Rüzgar Çetin gibi ünlü isimlerin de katıldığı partide İstanbul müziğe doydu. Yazın son partisi olan adidas all originals istanbul’da Peter Bjorn and John, Holy Ghost! ve Replikas sahnede izleyenlere unutamayacakları anlar yaşattı.İSTANBUL YAZA ‘ALL ORİGİNALS İSTANBUL’LA VEDA ETTİ

Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen partide bu yıl, 2006’da Victoria Bergsman’ın vokallerde yer aldığı single’ları Young Folks ile büyük bir patlama yaratan dünyaca ünlü İsveçli indie pop grubu Peter Bjorn and John özel performansı ile yer aldı. Young Folks ile İngiltere Top 20 Listesi’nde bir numaraya kadar yükselen grup, İstanbul’da yoğun ilgi gördü. Peter Bjorn and John’un yanı sıra, “adidas all originals istanbul”da bu yıl Replikas, 123, Men With A Plan, Emir Yargın, Second ve Lust da özel performanslarını sergiledi. Partinin bir diğer sürprizi olarak ise, New York'un başarılı ikilisi Holy Ghost! unutulmayacak bir sahne performansı sergiledi.
 EĞLENCENİN MERKEZİ ADİDAS “ALL ORİGİNALS İSTANBUL” OLDU

Festival havasında geçen partide tırnak tasarımcılarından dövmecilere, kuaförlerden makyaj uzmanlarına, kay kay ustalarından hip hop dünyasının başarılı isimlerine kadar sokak kültürüne dair her şey yer aldı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>