>

KÜLTÜR-SANAT

Muhteşem yılbaşı gecesi...

Yeni yılda Divan Kuruçeşme farkını yaşayın, 2005’e yıldızların altında girin!
 
   
 
 
     
Özel davetlerin vazgeçilmez adresi olarak kabul edilen Divan Kuruçeşme, yenilenmiş dekorasyonundaki zerafetiyle muhteşem bir yılbaşı gecesine hazırlanıyor. Kristal Çadır, canlı müziğin coşkusunda eşsiz Divan lezzetlerini tadarak yeni yıla yıldızların altında girmeyi düşleyenlerin bir numaralı tercihi olacak.


Divan Kuruçeşme, 2005 yılının ilk saatlerini farklı bir atmosferde karşılamak isteyen misafirlerine müzik, dans, eğlence ve lezzeti birarada sunuyor. Yılbaşında Divan Kuruçeşme’yi tercih edenler, birbirinden lezziz yemekleri yıldızların altında tadarak eğlenceli ve farklı bir gece yaşayacaklar.

Divan Kuruçeşme’deki Kristal Çadır, kapalı bir alan olmasına rağmen, pırıl pırıl yıldızlarla kaplı bir gökyüzünün altında hissini uyandırıyor. Kişibaşı fiyatının 180 milyon olduğu Kuruçeşme Divan’ın yeni yılın geleneksel lezzetlerinden hindinin de bulunduğu zengin yılbaşı mönüsüne limitsiz yerli içki eşlik ediyor.


Divan Kristal Çadır misafirlerine; sımsıcak bir ortamda, Ece Berker ve orkestrasının eşsiz müzikleri eşliğinde romantik bir yılbaşı gecesi sunuyor.

Unutulmayacak bir yeni yıl kutlaması için rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın;
Divan Kuruçeşme Tel: 0212 257 71 50Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>