>

MODA - STİL

İpekyol’dan Sezona Lüks Twist’ten Yenilikçi Bir Yorum

Yeni sezon ürünlerinde Ramazan Bayram’ına özel alışveriş fırsatları ile…
 
   
 
 
     

Ipekyol 2012 Sonbahar-Kış sezonunu 60’’lar ruhuyla karşılıyor. Sade silüetler güçlü renklerle bir araya gelerek minimalizmi kadın bedeninde yükseltiyor.

Lüksün yeniden yorumlandığı ve yepyeni bir ruha büründüğü Sonbahar-Kış koleksiyonlarında yumuşatılmış formlar , yuvarlak ve sade hatlar dikkat çekiyor. Basic’ler ise yeniden yükselişe geçiyor, yeni silüetler içinde en önemli yardımcılarımız olarak yerini alıyor.2012 Sonbahar-Kış sezonuna minimal bir duruşla giriş yapan Twist ise, yeni sezonda desenlerin dansına ev sahipliği yapıyor…

Hızla akıp giden zamanda hayatınıza renk katacak elbiseler, trikolar, pantolonlar, kabanlar ve daha bir çok ürünün yanı sıra ayakkabı ve aksesuarları koleksiyonda yerini alıyor.Desenlerin ön plana çıktığı yeni sezonda; baskılı desenler tüp etekler, rahat kullanımlı ceketler ve sweatshirt’lerde örme kumaşla bir araya getirilerek kullanıldı. Rengarenk çiçek deseni nakışları ise tulum ve elbiselere özel olarak işlettirildi. Kırmızı leopar desenin kullanıldığı elbise ve bluzlar Twist kızının en popüler parçaları olmaya ilk aday!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>