>

EVLİLİK

Ayakkabı kişinin karakterini gösterir

Converse Stencil modeli, Converse’in yeniyi yaratmaktaki hevesinin bitmek bilmez enerjisini yansıtıyor.
 
   
 
 
     
“Converse Stencıi” ile her ayakta farklı bir kişilik

“Ayakkabı kişinin karakterini gösterir” felsefesinden yola çıkılarak hazırlanan Converse Stencil modeli, Converse’in yeniyi yaratmaktaki hevesinin bitmek bilmez enerjisini yansıtıyor.

1908 yılından beri Amerika’da bir efsane haline gelen Converse ayakkabıları, sadece bir ayakkabı olmanın ötesinde, bir yaşam biçimi, kendini ifade ediş tarzı ve bir başkaldırıyı temsil ediyor.

Ayakkabının yanında bir zarf içinde bulunan “All Star” logolu şablon ayakkabıya yapıştırılıp, üzeri sprey boya ile istenilen renge boyanarak, kullanıcısına kendi Converse’ini yaratma imkanını veriyor.


Üzerinde “kendi patronun ol”, “kendi yolunu takip et”, “kendi dalganda sörf yap”, “kendi hayatını yaşa”, “kendi kurallarını, kendin koy”, “kendi yoluna git“, “düşündüğünü yap” gibi felsefeleri yansıtan sözlerin bulunduğu Converse Stencil modeli, adeta kendi propagandasını yapıyor.

Siyah, pembe, kırmızı ve beyaz renklerde Hi (Bilek hizası) ve Ox (kısa) modelleri olan Stencil modeli kendi patronu olmak isteyen herkesin ayağında, kendi hayat felsefelerinin propagandasını yaparak farklı bir kişilik kazanıyor.

Converse Stencil ayakkabılarına, A Sports mağazaları yanı sıra ülke çapındaki bir çok spor mağazasından ve www.converse.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>