>

KÜLTÜR-SANAT

Hikâyelerin Sesi Ol Görme Engellilere İlham Ver

Sen de Ses Ver…
 
   
 
 
     

Modern dünyanın dinamiklerine yön veren Tara Kitap, alanlarında başarılı, çevrelerine ilham veren kişilerin ve ünlü isimlerin kaleminden çıkan ‘Ses Ver, İlham Ver’ kitabıyla görme engellilerin dünyasına ışık tutacak. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, akademisyenleri, gazetecileri ve iş insanlarının bugüne kadar duyulmamış hikâyeleri ‘Ses Ver, İlham Ver’ kitap projesiyle gün yüzüne çıkıyor. Kapak fotoğrafını ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un üstlendiği, Alper Süzgün’ün tasarladığı kitapta Ahu Yağtu, Ayşen Zamanpur, Arzu Kaprol, Şah Yaycı, Azra Kohen ve Özlem Kaymaz gibi isimler yer alıyor.

Sen de Ses Ver…

Raflarda yerini alan ve görme engellilerin dünyasına ışık tutacak ‘Ses Ver İlham Ver’ kitabı için siz de bir umut olabilirsiniz.

Tara Kitap, 13 - 14 Aralık tarihinde 18’incisi düzenlenen Marka 2017 Konferansı’nda farkındalık yaratmak adına tüm kitapseverleri hikâyelerin sesi olmaya davet ediyor. Tara Kitap standındaki ses kayıt stüdyosunda, dileyenlerin katılımıyla sesli kitap haline getirilecek proje görme engellilere hediye edilecek. Seslendirilen kitap, Tara Kitap’ın web sitesinde de görme engellilere sunulacak. Kitabın ilk baskısından elde edilecek gelir ise Altı Nokta Körler Derneği’ne bağışlanacak. ‘Ses Ver İlham Ver’ kitabına ses verenlere ise Tara Kitap tarafından teşekkür sertifikası verilecek. Ayrıca, projenin parçası olarak konferansta kitaba ses verenlere ‘Ses Ver İlham Ver’ kitabı hediye edilecek.

Siz de, farkındalık yaratmak amacıyla ‘Ses Ver, İlham Ver’ projesine destek verebilir, bu anlamlı projede insanlara ilham olabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>