>

MODA - STİL

Şımart beni!

ml 2004-05 sonbahar kış koleksiyonu ile feminen, çarpıcı, şaşırtıcı kadın olmanın tadına varın…
 
   
 
 
     
42 beden ve üstü kadınların vazgeçilmezi ml’in 2004-05 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, zorlu kış için renkli ve sımsıcak bir sezon vaat ediyor. Modanın sıkı takibinde, feminen, şımartan, şaşırtan ve rahat kullanımlı kıyafetleriyle ml, kadınların 2004-05 Sonbahar-Kış sezonununda uğrak yeri olmaya aday.

ml’in sonbahar kış kıyafetlerinin ana çizgisi, günümüz modasına uygun tarzdaki zarif trençkotlar, kışlık trikolar, geçmişin çizgilerini taşıyan özel tasarımlar, 1950’li yılları çağrıştıran tweed takımlar, sıcacık kürkler ve bol dantellerden oluşuyor.
Koleksiyonun temel renkleri ise içinde çarpıcı ve parlak renklerin çizgilerini taşıyan baharat tonları...

ml Kış Koleksiyonu, 3 gruptan oluşuyor: "Everyday", "Trend" ve "Design". Bu gruplar, sabahın saatlerinde ofiste, ya da akşamüstü kokteyllerinde veya partiler için birebir kıyafetlerle dolu...
ml "Everyday Line"

Zarif ve kışa uygun renklerde ve şaşırtıcı kombinasyonlarda parlaklık etkisi uyandıran trikolar, 50’li yılların büyük düğmeli, belirgin dikişli kotları ve kırışıklık izleri olan kot pantolonlar, kot etekler, montlar ve gömlekler bu line’ın öne çıkan parçaları...

Likralı ya da likrasız kumaştan yapılmış, spor dikişli, düğmeli bluzların klasik ceketlerle bir arada kullanılması rahatlık duygusuna ve özel tasarlanmış havasına sahip.

Farklı renklerde ve farklı malzemelerden dikilmiş paltolar ise, bu kış sezonunun en iddialı parçaları. 50’li yılların modasına uygun plastik düğmelerinin kullanıldığı trençkotlar, çizgili kadifeden trençkotlar, keçe trençkotlar ve taşlanmış etkili mikrofiber kumaştan harika görünümlü trençkotlar kadınları bambaşka bir havaya bürüyecek.

Kot kumaşın kullanıldığı kolej tarzı paltolar ve kolları trikodan üretilen kot kumaştan paltolar, uzun ve çarpıcı modelli klasik tarzda keten pantolonlar, bu sonbahar kışın vazgeçilmezleri arasında olacak.

Bu grupta büyük düğmeleri ve belirgin dikişleriyle "Retro" tarzındaki kotlar da oldukça özgün. Oduncu gömleklerindeki olimpiyat havası ise farklı ve yaratıcı...
ml "Trend Line"

Her hafta yenilenen dinamik bir çizgiye sahip bu grup, moda avcısı kadınlar için olmazsa olmaz... Bu gruptaki ürünlerin tasarımında, 1950’li ve 1980’li yıllara dönüş yapılıyor.

Farklı renklerdeki parçalardan ve çizgili kombinasyonlardan oluşan maskülen bir tarza sahip takımların tasarımında 50’li yıllar etkisi hissediliyor.

Tasarımlarda kullanılan metal süsler ve zımbalar ise bu güncel ve modern koleksiyonda 80’li yılların özel havasını yaratıyor.

ml’de bu kışın bombası ise, kürk. Koleksiyondaki palto, ceket ve kot pantolonlardaki çeşitli kürk kombinasyonları kadınların başını döndürmek için hazır.

Renkleri yeni işlemlerden geçmiş kalın, belirgin ve renkli dikişli olan; deri süslemelerin kullanıldığı kot pantolonlar ise bu kış fırtına gibi esecek.

Üstelik ml koleksiyonunda tüm bunlarla bir arada kullanılmak üzere parlak sarı ve sıcak kahverengi kedi ve kaplan baskılı tişörtler, kareli gömlekler, kayak yeleklerine benzer kışlık yelekler de yer alıyor.

Lacivert ve koyu kahverengi kadifeden uzun ve kısa kabanlar da yine koleksiyonun ana parçaları...
ml "Design Line"

Bu grup, çarpıcı kot pantolonlardan viskon bluzlara, seçkin görünümlü paltolardan iddialı kesimli kıyafetlere oldukça stil parçalarla dolu. Bu gruptaki temel özellik, içinde özel bir motif kullanılmış olan siyah renk. Dore çizgilerin ve dantelin kullanıldığı siyah renkli viskon ve şifon bluzlar kesinlikle göz alıcı.

Beyaz, kırmızı ve siyah krinkıl saten kumaştan yapılmış metal süs ve zımbaların kullanıldığı bluzlar; altın renkli aksesuarların kullanıldığı yumuşak ve dökümlü kumaştan pantolonlar bu grubun iddialı parçaları...

Bu grupta modaya tam uyan bir görünüm yaratmak için kullanılan aplikeler ve taşlı işlemeler sıradışı bir çizgi yaratıyor. Bu özel motifler, üzerinde altın renkli bir çiçek bulunan bir tişörtte, küçük pırlantalı angora triko bir gece bluzunda, yakasının etrafına pırlantalar saçılmış dokuma gömleklerde, cep ağızlarına özel bir pırlanta şeridi geçirilmiş ceketlerde ve pantolonlarda, altın renkli bir nakışla süslenmiş lüks bir kabanda sıklıkla karşımıza çıkıyor.

Ayrıca bu grupta çok konuşulacak ve çok baktıracak bir yaklaşım daha var. Bir Hollywood yıldızının imzası, cazip modellerdeki kot pantolonları süslüyor. Bu pantolonların üstüne ise uygun tarzdaki kot gömlek ve ceketler, Marliyn Monroe ve Marlon Brando anısına tasarlanmış derin yakalı deri ceketlerle tamamlanıyor.


ml
Capitol Alışveriş Merkezi
(0216) 474 57 82

Profilo Alışveriş Merkezi
(0212) 216 92 34

ml Merkez
(0212) 266 34 63


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>