>

KÜLTÜR-SANAT

Kilonu Dert Etmeyi Bırak Yazın Keyfine Bak!

Pena Yayınları tarafından raflarda yer alan kişisel gelişim kitabı “Kilostrofobi”, okurlarına “Olduğun Gibi Güzelsin” diyor.
 
   
 
 
     

Gündelik hayatta kilosu yüzünden toplumsal baskı ve dayatlamalara maruz kalan herkese ilham olmayı hedefleyen Kilostrofobi kitabı, yaz aylarında bikiniyle/mayoyla denizin ve güneşin keyfini çıkarmak ve bedeniyle mutlu bir yaz geçirmek isteyenler için kılavuz niteliği taşıyor.

Yazar Sencer Piyancı’nın kişisel deneyimlerinden yola çıkarak kaleme aldığı Kilostrofobi kitabı, okurlarına hiçbir düzeltme yapmadan, daraltmadan, sıkıştırmadan “Olduğun Gibi Güzelsin” diyor. Özgüvenli ve mutlu bir hayata davet eden kitap, toplum içinde fazla kiloları yüzünden dışlanan, yeri geldiğinde sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalanların yaşadıklarını göstermek ve kendilerini yalnız hissetmemeleri için yazıldı.

Kitap Hakkında:

DİKKAT: BU BİR DİYET KİTABI DEĞİLDİR!

Farkındalık ve mutluluk kılavuzu

#kilostrofobikmisin?

Etrafımızdaki insanlar tarafından sürekli daha zayıf, daha fit görünmemiz için yıllarca uyarıldık, baskı altına alındık.

Yediklerimize, giydiklerimize, hatta nereye gidip nereye gidemeyeceğimize bile sürekli dikkat etmek zorunda kaldık. Neden peki?

Dünyada milyonlarca insan her gün kilosu yüzünden sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalıyor...Bu kitap, kendisini kilolu hisseden herkesin bu şiddeti savuşturması ve hayatına mutlulukla devam edebilmesi adına yazıldı.

Sen de hemen şimdi değişime başla!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>