>

POPÜLER MEKANLAR

Denize açılın!

Mikonos, Pire, Girit, Santorini, Rodos gibi pek çok farklı tatil beldesine yönelik Türkiye çıkışlı gemi turlarında fiyatlar 155 Euro’dan başlıyor.
 
   
 
 
     
Gezisitesi.com, gemi seyahatlerinde büyük bir promosyona imza atıyor. Mikonos, Pire, Girit, Santorini, Rodos gibi pek çok farklı tatil beldesine yönelik Türkiye çıkışlı gemi turlarında fiyatlar 155 Euro’dan başlıyor.

Online tatil satışı hizmetleriyle kullanıcıların güvenini kazanan gezisitesi.com, pek çok kişinin düşlerini süsleyen gemi seyahatlerini (cruise) bir hayal olmaktan çıkarıyor. Lüks gemilerle Türkiye çıkışlı olarak düzenlenen seyahatler, Yunanistan, Hırvatistan, İtalya, Fransa, İspanya gibi farklı varış seçenekleri içeriyor. Nisan ayından itibaren düzenlenecek olan bu turlar için 155 Euro’dan başlayan fiyatlar sunuluyor. Üstelik gezisitesi.com’da, kredi kartlarına peşin fiyatına taksit ya da EFT/havale ile yapılan ödemelerde %5 ekstra indirim seçenekleri de bulunuyor.

Son derece konforlu gemilerle yapılan seyahatlerin bazılarında, gemide fitness/dinlenme alanları, koşu parkuru, sauna, Türk hamamı, yüzme havuzları, jakuziler, restoranlar, pizzacılar, tiyatrolar, gece kulüpleri, alışveriş mekanları ve mini club gibi birçok imkan da yer alıyor.

Tatilini denizin kıyısında değil, içinde geçirmek ve cazip fiyatlardan yararlanmak isteyen herkes www.gezisitesi.com adresine bekleniyor.

155 Euro’ya Lüks Gemi Seyahatine Ne Dersiniz?

Gezisitesi.com

Gezisitesi.com, İnternet tur operatörlüğü kapsamında, seyahat ve tatil ürünlerini tüm İnternet kullanıcılarına sunma hedefiyle kurulmuştur. Site, tüm tüketicilere yurtiçi ve yurtdışı tur, cruise (gemi seyahati) paketleri, otel rezervasyonları, paket gezi turları, günübirlik tatil, eğlence, dinlence, doğa turları, konaklamalı kültür ve sağlık seyahat ürünlerini online olarak satın alma fırsatı sunmaktadır. Siteye www.gezisitesi.com adresinden ulaşılabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>