>

ANNE - ÇOCUK

Çocukların ilgisini ne ve neden çeker

Ünlü psikolog ve yazar Dr. Daniel Acuff, çocuk müşterileri büyüteç altına alıyor.
 
   
 
 
     

IMI Conferences ‘ Müşteri Olarak Çocuklar, Onların İlgisini Ne ve Neden Çeker ’ konulu konferans ile çoçuklara yönelik pazarlama gurusu, ünlü bir psikolog ve yazar ve M&M ‘in yaratıcısı Dr. Daniel Acuff’ü deneyimlerini paylaşmak üzere Türk yöneticilerle buluşturacak.

IMI Conferences 21 Eylül 2006 tarihinde Hyatt Regency Otel’de düzenlenecek ‘Müşteri olarak Çocuklar, Onların İlgisini Ne ve Neden Çeker’ konulu konferans için, Gençlik Pazar Sistemleri ve Karakter Laboratuar (Youth Market Systems and the Character Lab) kurucusu ve başkanı, yaş gruplandırma (segmentasyon) analizi; karakter yaratımı ve geliştirilmesi konularında uzmanlaşmış, M&M Mars karakterinin yaratıcısı, psikolog Dr. Acuff’ü Türkiye’ye getirecek.

Üst düzey yöneticilerin stratejik bilgi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üstün kaliteli konferanslar düzenlemekte uzmanlaşmış IMI Conferences’in katkılarıyla ilk kez İstanbul’a gelen Acuff, bebeklere, çocuklara, ergenlik öncesi (8-12 yaş) ve ergenlik dönemi çocuklara ürün ve program yaratımı, geliştirilmesi, pazarlanmasıyla ilgilenen ve bağlantısı olan profesyoneller, yaratıcılar, tasarımcılar, grafik sanatçıları, reklâmcılar, pazarlamacılar ve pazar araştırmacıları, genç insanların fiziksel ve psikolojik sağlığı ile ilgili hükümet kuruluşları ve (sivil toplum kuruluşları) toplumsal kuruluşlarla beraber anne babalar ile uzmanlık deneyimlerini paylaşacak.

Önemli isimleri ağırlayacak olan ‘‘Müşteri olarak Çocuklar, Onların İlgisini Ne ve Neden Çeker’ konferansı, neredeyse üç trilyonluk dünya çapındaki bir çocuk ve gençlik pazarıyla ilgilenen pazarlamacılara, kendi pazarlama çalışmalarında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları içgörüyü, anlayışı ve donanımı kazandırırken, konferans katılımcıları,
0 – 19 yaş dönemindeki çocuk ve gençlerin psikolojik gereksinimleri, güdüleri, algıları, yeterlilikleri, beğenileri ve hoşnutsuzlukları hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Dr. Daniel Acuff, doğumdan sonra farklı yaş gruplarının ayrıntılı olarak anlaşılması, her yaş grubundaki çocuk ve gençlerin gereksinim, güdü, algı, yeterlilik, beğeni ve hoşnutsuzluk olgularının anlaşılması, ambalajın kazanç getirici olmasını sağlayan veya engelleyen faktörlerin belirgin olarak kavranması, çizgi karakter kullanımını güçlendiren faktörlerin öğrenilmesi, mevcut gençlik eğilimlerinin ve “Gençlik Pazarının Geleceğinin” kavranması, gençlere yönelik pazarlamada sorumlulukları belirleyen, önem taşıyan ve taşımayan faktörlerin anlaşılması konuları, eğitici, eğlendirici, esinlendirici ve akılda kalıcı bir biçimde katılımcılara anlatacak.


19 Eylül 2006 tarihine kadar devam edecek konferans kayıtları için ayrıntılı bilgiye 0216 - 575 59 42 numaralı telefondan ve www.imiconferences.com.tr sitesinden ulaşılabilir.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>