>

ANNE - ÇOCUK

Çocuklarınızın gözleri için en iyisi...

Çocuklarınızın göz yorgunluğunu önlemek, konsantrasyon bozukluklarını engellemek ve verimliliğini artırmak için ideal aydınlatma çok önemli...
 
   
 
 
     
Philips halojen ampullerle göz yorgunluğunu önleyerek, verimliliği arttırın!..

Philips halojen ampuller, göz yorgunluğunu önleme, konsantrasyon bozukluklarını engelleme ve verimliliği artırma gibi özellikleriyle çocukların ders çalıştığı ortamlarda ideal aydınlatma sağlıyor...

Göz sağlığı açısından, tavsiye edilen bir aydınlatma sağlayan Philips’in halojen ampulleri özellikle çocukların ders çalıştığı ortamların aydınlatılmasında kullanıldığında, hem verimliliği artırıyor, hem de göz sağlığını koruyor.

Okullar açılmadan önce, ihtiyaç listesinin ilk sıralarında yer alması gereken Philips ders çalışma ampulleri, gerek çalışma masası lambalarında, gerekse çalışma odasının genel aydınlatılmasında kullanılması öneriliyor.Çocuklarınızın çalışma odalarında tercih edeceğiniz Philips’in halojen ampullerini, evinizin diğer alanlarında da kullanarak, hayatınıza görsel konfor katabilirsiniz. Doğru ışıkla aydınlatılan bir mekan, kendinizi iyi hissetmenize, verimliliğinizi artırmanıza ve stresinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Philips, normal ampullere göre iki kat daha uzun ömürlü ve daha fazla ışık sağlayan halojen ampullerinin üç yeni çeşidini piyasaya sundu: Krypton 2 Yıl, Twistline ve Halojen Reflektör Krypton 2 Yıl.

Philips Krypton 2 Yıl, normal ampullere göre yüzde 15 daha fazla ışık ve 2 kat daha uzun ömre sahip olduğundan, özellikle ışık miktarının önem kazandığı çalışma ve yemek odalarında tercih edilir. Ayrıca ev, otel, okul, restoran, kafe, bar ve mağazaların dahili aydınlatmalarında da kullanılan Philips Krypton 2 Yıl, hem genel hem de vurgu aydınlatması için idealdir. Philips Krypton 2 Yıl‘ın en avantajlı yanlarından biri de normal ampul duyuna ve şekline sahip olmasıdır.

Şebeke voltajı ile çalışan reflektör çanak halojen Twistline uzun ömürlü kuvvetli aydınlatma olanağı sunuyor. Twistline’ın boyutlarının kompakt olması ve şık görünümü ile evinize dekoratif aydınlatmayı getiriyor .

Halojen Reflektör; normal ampullere göre 2 kat daha uzun süre ve yüzde 40’a kadar daha fazla ışık veriyor. Halojen reflektörler evde okurken, çalışırken kullanılabileceği gibi, halojenin mükemmel ışık geri verimini dekoratif ve kompakt reflektör görünümü ile birleştirdiğinden otel, restoran, kafe, bar ve mağaza aydınlatmalarında da tercih ediliyor. Philips Halojen Reflektör de normal ampul duyuna ve şekline sahip.

www.philips.com.tr
www.lighting.philips.com.trFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>