>

DİĞER HABERLER

Cihangirliler bu filmde buluşuyor

Perihan Mağden'in, ‘‘İki Genç Kızın Romanı’’ adlı kitabı film oluyor. Son hazırlıkları yapılan filmin ‘‘kurmay kadrosu’’, yazar-çizerlerin favori semti Cihangir'de oturuyor. Kitabın önemli karakterlerinden ‘‘Anne Leman’’ için Hülya Avşar'a teklif götürülecek.
 
   
 
 
     
Halen Radikal'de yazan Perihan Mağden'in, ‘‘İki Genç Kızın Romanı’’ adlı kitabı film oluyor. Kitabı, film haline getirebilmek için uzun zamandır bu proje üzerinde çalışan ekibin ‘‘beyin kadrosu’’nun tamamının Cihangirli olması dikkat çekiyor. Kitabın yazarı Perihan Mağden dışında, filmin senaryosunu yazacağı söylenen Murathan Mungan'ın ve filmin prodüktörlüğünü üstlenen Murat Çelikkan'ın da Cihangir'de oturuyor olması, sinema çevresinin bugünlerde en çok konuştuğu konu.

Herkesin merakla beklediği filmin yönetmenliğini yapacak olan Kutluğ Ataman, daha önce, ‘‘Lola+bilidikid’’ filminin yönetmenliğini yapmış genç bir isim. Projenin prodüktörlüğünü üstlenen Murat Çelikkan, filmin halen proje aşamasında olduğunu belirtirken, iki gün içinde her şeyin belli olacağının altını çiziyor. Bu arada Hülya Avşar'ın adı da filmin oyuncuları arasında anılmaya başlandı. Murat Çelikkan bu konuyla ilgili olarak ise ‘‘Evet, Hülya Hanım'ın adı projemiz içinde geçiyor. Kendisini anne Leman rolü için düşünüyoruz. Henüz teklif götürmedik. Her şey perşembe günü belli olacak’’ dedi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>