>

DİĞER HABERLER

51 Saatte Kendi İşinin Patronu Olmanın Formülü!

Eğitim programları kendi işinin patronu olmak isteyenlere büyük fırsat yaratıyor.
 
   
 
 
     

Bilgi Eğitim, katılımcılarına iş planı oluşturmadan yatırımcı bulmaya, ekip kurmaktan müşteri kazanma süreçlerine kadar tüm ipuçlarını verdiği ‘Girişimcilik Eğitim Programı’nı başlatıyor.

Kendi işinin patronu olmak isteyenler için Bilgi Eğitim, ‘Girişimcilik Eğitim Programı’nı hayata geçirdi. İş planı ve modeli oluşturmadan yatırımcı bulmaya, ekip kurmaktan müşteri kazanma süreçlerine kadar katılımcılara girişimciliğin tüm ipuçlarını verecek eğitim programı, 28 Eylül’de İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde başlıyor.

16 Kasım’a kadar sürecek ve toplam 51 saatte tamamlanacak eğitim programı, eğitmenleri Ertuğrul Belen ve Yard. Doç. Dr. Deniz Kantur ile girişimcilik kavramına yeni bir bakış açısı da getirecek. Eğitim programının içeriğiyle ilgili bilgi veren Bilgi Eğitim yetkilileri, “Sonuç odaklı etkin iş ilişkilerini geliştirmek ve iş dünyası başta olmak üzere girişimcilerin hedeflerine yönelik iş ağı stratejilerini tasarlama vizyonuyla hazırlamış olduğumuz bu programda, girişimcilik kavramı Türkiye ve dünyadan gerçek örneklerle ele alınacak. Ayrıca katılımcılara, girişimciliğin esaslarını anlama sürecinde 360 derece bakış açısı sunulacak” açıklamasını yaptı.

Girişimin omurgası olarak nitelendirilen iş fikri, iş planı ve iş modeli oluşturmanın püf noktalarının uygulamalarla detaylandırıldığı programda katılımcılar ayrıca eğitim sürecinde sunumlarını hazırlayarak sunacak ve geri bildirim alma fırsatını da yakalayacak. Programın diğer ilgi çekici bir tarafı da katılımcıların eğitim sürecinde etkili çevre oluşturma ve yeni nesil iletişim kurma stratejilerini öğrenme imkanını bulacak olmaları.

Girişimcilik Eğitim Programı’nın bedeli ise 2.500 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>