>

ANNE - ÇOCUK

“En Fazla Biraz Gecikiyorum”

www.workingmother.com.tr, manken, oyuncu, sunucu ve iki çocuk annesi Çağla Şıkel ile çalışan anneliğe dair samimi bir röportaj yaptı.
 
   
 
 
     

İlk oğlu Kuzey’e hamile kaldığında iş hayatına tam gaz devam ettiğini belirten Çağla Şıkel, “Hamilelik tempomu düşürmedi, uzun süre çalışmalarıma aynen devam ettim diyebilirim. Doğum sonrası için sabah programına iki ay içinde başlayabilirim diye plan yapmıştık kanalla, aynen öyle oldu” diyor.

İlk doğumundan 40 gün sonra podyuma çıktığını söyleyen Çağla Şıkel, www.workingmother.com.tr’nin “İşe başlayınca suçluluk duydunuz mu” sorusunu şöyle cevaplıyor: “Suçluluk duygusu değil de ‘Şimdi ne yapıyordur, karnı aç mı, ağlıyor mu, uykusunu aldı mı, gazı var mı’ gibi sorular sıklıkla kafamı meşgul etti. Zamanla alışıyor insan. Neticede ben çalışan bir anneyim.”

Eşi Emre Altuğ’un nasıl bir baba olduğu, kendi formunu nasıl koruduğu, çocuklarının eğitiminde nelere dikkat ettiği ve annelik hakkında daha birçok konu ve anının paylaşıldığı röportajın ayrıntıları için www.workingmother.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>