>

ANNE - ÇOCUK

Mom-to-be ile hamilelik çok renkli

Hamileyken kendi tarzını yansıtacak kıyafetleri bulamamaktan yakınan bayanlar için Türkiye’nin ilk hamilelere özel butiği olan mom-to-be’de ilkbahar-yaz sezonu açıldı.
 
   
 
 
     
Hamileyken kendi tarzını yansıtacak kıyafetleri bulamamaktan yakınan bayanlar için Türkiye’nin ilk hamilelere özel butiği olan mom-to-be’de ilkbahar-yaz sezonu açıldı. Hamileliği süresince modadan uzak kıyafetleri ‘idareten’ giymek istemeyen seçici ve stil sahibi hamileler için mom-to-be geniş bir koleksiyon hazırladı.


Hamileler cıvıl cıvıl..

Tümü özel olarak tasarlanmış koleksiyonda pembeler, maviler, çiçekler ve kelebekler göz alıyor. Mom-to-be’ye özel hem düşük hem de yüksek bel pantolonlar, kapriler, etekler ile çalışan anne adaylarının kendilerini şık, zarif ve iyi hissedecekleri takımlar alternatifleriyle hanımların beğenisine sunuluyor.
Hamile bayanların tüm ihtiyaçlarını tek noktada karşılamayı hedefleyen mom-to-be’de gecelikten pijamaya mayodan iç çamaşıra kadar herşeyi bulmak mümkün.

Mağazada hamile giysilerinin yanı sıra yurtdışından ithal edilen, bel ve sırt destekleyici korseler, hamilelik ve bebek bakımıyla ilgili Ingilizce kitaplar da bulunuyor.

Yeni doğacak bebekleri için bebek çantaları, fotoğraf albümleri, hatıra defterleri, uyku tulumları da mom-to-be’yi anne adaylarının keyifle alışveriş yapacakları bir mekan haline getiriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>