>

POPÜLER MEKANLAR

Eğlenceli bir mola…

Sömestr tatilinde çocuklarınıza İstanbul’u havadan görme şansını armağan edin…
 
   
 
 
     
Medair anne ve babalara, çocuklarına hafızalardan silinmeyecek bir karne hediyesi seçeneği sunuyor. Medair ve Plan Tours işbirliğinde düzenlenen “Boğaz Turu” ile çocuklarınız, İstanbul’u farklı bir gözle görebilir, helikopter turu ile unutamayacakları bir sömestr tatili geçirebilirler.

Esas Holding’e bağlı havacılık kuruluşu Medair ve Plan Tours iş birliğinde sunulan hizmetle, çocuklarınıza çok özel bir karne hediyesi verebilirsiniz. 20 dakika süren ve sadece 99 Euro + KDV olan bu gezide birçok eşsiz tarihi güzelliği büyülü bir atmosferde görebilir, çocuklarınıza yaşadıkları şehri başka bir gözle sunabilirsiniz.

Miniatürk’ten başlayacak olan gezi boyunca Tarihi Yarımada’yı, Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan Boğaziçi’yi, Osmanlı mimarisinin en güzel ve en önemli örneklerinden biri olan Süleymaniye Camii’sini, günümüze kadar gelebilmiş sarayların en eskisi olan Topkapı Sarayı’nı, dünyada eşi benzeri olmayan, insanı büyüleyen gizem dolu atmosferi ile Kız Kulesi’ni ve birçok eşsiz tarihi eseri havadan görme şansına sahip olabilirsiniz.

Hem kültürel hem de eğlence dolu dakikaları çocuklarınıza hediye etmeye ne dersiniz?

Ayrıntılı bilgi için:
0212 335 85 70

Rezervasyon:
Plan Tours (0212) 234 77 77 / (0212) 230 22 72

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>