>

ANNE - ÇOCUK

My Scene® kızları Miami’ye tatile gidiyorlar.

My Scene® kızları tıpkı küçük hanımlar gibi haftasonu arkadaşlarıyla gezmeyi, eğlenmeyi, güneşin ve tatilin tadını çıkarmayı çok severler.
 
   
 
 
     
My Scene® kızları tıpkı küçük hanımlar gibi haftasonu arkadaşlarıyla gezmeyi, eğlenmeyi, güneşin ve tatilin tadını çıkarmayı çok severler.

‘’My Scene® Miami’’ serisinde My Secene® kızları Miami’de eğlenceli ve dinlendirici bir hafta sonu geçiriyorlar. Kızlar bu güzel tatil yöresine giderken yanlarına gerekli olan tüm malzemeleri almışlar; alımlı kıyafetleri, mayoları, çantaları, bardak, su şişesi, radyo ve güneşlenirken okumaları için dergileri ve daha bir çok aksesuar. Bebeklerin hepsi de sportif görünüyor.


Kızlar da ‘’My Scene® Miami’’ serisi ile beraber tatili doyasıya yaşayacaklar. Bu oyun setiyle Miami haftasonlarını küçük hanımların unutamayacağı kesin.

My Scene® Bebeklerine Toys R Us, Carrefour, Toyzzshop, Maxitoys, Elit Oyuncak, Nezih gibi tüm seçkin oyuncakçı ve marketlerden ulaşabilirsiniz.

Mattel tam 59 yıldır 36 ülkede 27 bin çalışanı ile çocukların gönlünde taht kuruyor. Mattel’in Barbie®, Hot Wheels®, My Scene®, Fisher-Price®, Matchbox® ve Scrabble® gibi hem çocuklar hem de yetişkinler için oyuncak ve oyun setleri bulunuyor...


www.mattel.com www.myscene.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>