>

ANNE - ÇOCUK

PEPEE İlk Konserini Kuruçeşme Arena`da Veriyor

Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından tasarlanıp, hazırlanan, 4 yaşındaki Pepee...
 
   
 
 
     

Ana hedef kitlesi olan 3-6 yaş grubunu aşıp 2 sene içinde 7 den 70'e herkesin sevgilisi haline geldi...Söylediği şarkılarla bir fenomen haline gelen Türkiye'nin İlk Milli Çizgi Film Kahramanı PEPEE, 10 Haziran'da Kuruçeşme Arena'da vereceği "ilk" konserine hayranlarını bekliyor.

PEPEE'DEN İLK ALBÜM, İLK KONSER...

4 yıldır TRT Çocuk ekranlarında çocuklarla buluşan ve söylediği şarkılar ile tüm Türkiye'nin kalbine taht kuran Pepee, ilk kez MFÖ, Sertap Erener, Ajda Pekkan gibi ünlü sanatçıların sahne alacağı Turkcell Kuruçeşme Arena yaz konserlerinde, 10 Haziran Pazar günü sahneye çıkıyor.

TRT Çocuk ekranlarında günde 5 kuşak halinde, her gün izleyicisi ile buluşan sevimli karakter, bölümlerde söylediği şarkılarla hem çocuklar hem de yetişkinler arasında kısa zamanda bir fenomen haline geldi. Pepee'nin söylediği şarkılar Youtube gibi sitelerde 20 milyona yaklaşan toplam izlenme sayısına ulaştı. Youtube'un 2011 yılında en çok izlenen videoları arasında ilk iki sırayı Pepee'nin “İki ekmek aldım” ve “ Pepee Pepee Yaralandı” adlı şarkılar aldı.

Şu ana kadar toplam 38 şarkısı olan Pepee'nin albümü de Haziran ayı içinde sevenleri ile buluşuyor. İlk albümünün ilk konseri olan Turkcell Kuruçeşme Arena'da Pepee, birbirinden eğlenceli şarkılar söyleyecek ve sürpriz interaktif oyunları ile izleyicisine eğlenceli anlar yaşatacak.

10 HAZİNDA NELER OLACAK?

Saat 12.00'de tüm Pepee hayranlarına kapılarını açacak olan etkinlik alanında, konsere kadar çocukların iyi vakit geçirebilmeleri için pek çok sürpriz etkinlik yer alacak. Saat 15.00'deki büyük konsere kadar Pepee hayranları, Pepee'nin dünyasında eğlenecek, sürpriz etkinliklerle keyifli bir Pazar günü geçirecekler. Konser sonrasında da etkinlik alanı 18.00'e kadar açık olacak.

Pepee ile ilgili daha detaylı bilgi ve tüm gelişmeler  www.facebook.com/PepeeResmiSayfası'ndan ve www.pepee.com.tr'den takip edilebilir.

Etiketler: pepee
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>