>

ANNE - ÇOCUK

Rahat ve özgür anne adaylarına!

Hamile bayanlar GeBe’nin birbirinden şık hamile kıyafetleri sayesinde artık çok daha rahat, çok daha özgür.
 
   
 
 
     
GeBe kreasyonlarını tercih eden hamile bayanlar hareket özgürlüklerini kısıtlamadan alıştıkları yaşam tarzını devam ettirebiliyorlar. GeBe’nin Nişantaşı ve Carousel Alışveriş Merkezi’ndeki şubelerinin vitrinleri de bu konsept doğrultusunda yenilendi. GeBe’nin sağladığı özgürlüğü vurgulayan vitrinler, özellikle hamile bayanların büyük beğenisini kazandı.

Hamile bayanlar rahat ve özgürce hareket etmek isterler, fakat ne yazık ki giysileri genellikle bu isteklerine yanıt vermez. Oysaki hamile bayanlara giyimde seçkin alternatifler sunan GeBe sayesinde artık bayanlar hamileliklerinde de özgürce hareket edebiliyor ve yaşantılarına diledikleri gibi devam edebiliyorlar. Anne adaylarına çok özel tasarımlı rahat ve şık giysiler sunan GeBe’nin Nişantaşı ve Carousel Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarının vitrinleri de bu doğrultuda tasarlandı. GeBe vitrinlerinde hamile bayanların da hareket özgürlüğüne sahip olabileceği ve şık giysilerle gündelik yaşamlarına devam edebileceklerine dikkat çekiliyor. Aktif, enerjik ve yaşamdan keyif alan bayanların evde, işte ya da sokakta giyebileceği giysilerin sergilendiği GeBe vitrinleri, aynı zamanda bahar aylarının canlılığını da yansıtıyor.


GeBe 2007 İlkbahar-Yaz hamile modası

GeBe’nin Hollandalı tasarımcı Wendy Walet tarafından hazırlanan 2007 İlkbahar-Yaz Koleksiyonuna doğal renkler ve yumuşak dokular hakim bulunuyor. Anne adaylarına yüzlerce alternatif sunan GeBe koleksiyonu siyah-beyaz, uçuk pembe, haki, bej ve camel tonlarını çarpıcı bir şekilde yorumluyor. GeBe’nin yeni koleksiyonu aynı zamanda keyifli hafta sonları için kırmızı-beyaz ve lacivert kombinasyonuyla enerjik ve eğlenceli bir tarza da yer veriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>