>

ANNE - ÇOCUK

Vialand Tema Park Sezona ‘Merhaba’ Diyor

Yepyeni üniteler ve canlı şovlarla çok daha eğlenceli.
 
   
 
 
     

Vialand Tema Park, yeni üniteleri ve yepyeni şovlarıyla dünyanın eğlencesi için yeni sezona “Merhaba” diyor. Tek biletle sınırsız eğlence imkanı sunan Vialand Tema Park, bu yıl yeni eklenen Buz Devri ve Angry Birds 4D sinema ve simülasyon üniteleri ve Powerpuff Girls, Gumball, Adventure Time gibi Cartoon Network kanalının sevilen programlarının karakterlerinin canlı gösterileri ile her yaştan ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak. Adrenalin ve macera tutkunları içinse birbirinden heyecanlı Outdoor oyunları ile “Adventureland” ve Vahşi Yaşamda gizemli bir yolculuğa çıkacağınız “Jungleİstanbul” bu sezonun iddialı üniteleri arasında yer alıyor. 3 saniyede 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi dördüncü Roller Coaster’i “Nefes Kesen” ve İstanbul’un bilinmeyenleri ile tanışacağınız “İstanbul’un Sırları-Fatih’in Rüyası” üniteleri ise, bu sezonun da gözdeleri arasında yer alıyor.
 Avrupa’nın en iyi beşinci Tema Parkı seçilen ve Türkiye’nin ilk ve en eğlenceli açıkhava tema parkı olan Vialand Tema Park, yeni sezona yeni üniteler ve yepyeni şovlarla “Merhaba” dedi. Yeni sezona birbirinden eğlenceli sürpriz yeniliklerle başlayan Vialand Tema Park’ta bu yıl dünyanın bir numaralı oyun serisi Angry Birds’ün sevilen kahramanları ile eğlenceli bir mücadeleyi yaşayacak, Buz Devri macerasında meşe palamudu delisi, kaplan dişli Scrat’ın arkadaşları Manny, Diego ve Sid ile yol maceralarını kahkahalarla takip edeceksiniz.

Vialand Tema Park’ın bu yıl sunduğu yenilikler arasında bir başka sürpriz ise Cartoon Network kanalının sevilen karakterlerinin renkli şovları olacak. Gumball, Powerpuff Girls, Adventure Time gibi ikonlaşmış programların en sevilen karakterleri her gün Vialand Tema Park içerisindeki Cartoon Network Sahnesi’nde minik izleyiciler ile buluşarak onlara unutamayacakları canlı gösteriler sunacak. Cartoon Network hayranı çocuklar, sevdikleri Powerpuff Girls karakterleriyle tanışma fırsatına da sahip olacaklar.

Vialand Tema Park, macera, adrenalin ve eğlence tutkunlarını bu yıl 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefes kesen”, İstanbul’un tarihini sizi de içine çeken muhteşem bir teknolojiyle yaşatan “İstanbul’un Sırları” ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4.000 metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi misafirlerin ilgi odağı olan 30’u aşkın ünitesi ve bu sezon tanışacağınız yeni 4D filmler ve zengin içerikli animasyon şovlarla buluşturacak.

Tek biletle sınırsız eğlence

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park, 30’u aşkın eğlence ünitesi ve 15 bin kişilik kapasitesi ile 7’den 77’ye her yaşa uygun sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan VIALAND Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>