>

AŞK - CİNSELLİK

2016’da Yalnız Kalan Siz Olmayın!

Yeni yıl yaklaşırken beklentiler ve umutlar da giderek artıyor.
 
   
 
 
     

Henüz bir ilişkisi olmayanlar yeni seneyi yalnız geçirmek istemiyor. Farklı yapısı ve mizahi tasarımıyla 2015’te internet dünyasının fenomeni haline gelen ErkekSepeti.com.tr, yeni yılda yalnız kalmamanın formülünü sunuyor.

Yeni yıl yaklaşıyor… Yılbaşı heyecanı herkesi sarmışken, yeni yıl dilekleri de şimdiden belirlendi. Kimileri 2016 yılının aileleriyle, dostlarıyla, sevgilileri ile geçirecekleri bir yıl olmasını dilerken, kimileri de yeni yılda sadece yalnız kalmamayı ümit ediyor.

Yeni yılı yalnız geçirmek yerine mutlu bir aşk, düzgün bir ilişki ile geçirmek için çaba göstermek gerekiyor. Yılın her günü için yepyeni insanlarla tanışma imkânı sunan ErkekSepeti.com.tr, yeni yılda yalnız kalmak istemeyenler için çözüm önerilerini hazırladı. İşte o reçeteye göre sunulan öneriler…

-Spor yap, sevgili bul

Günümüzde spor yapma kavramı değişiyor. Spor salonları hem form tutmak isteyenler hem de birçok arkadaşlığın kurulduğu mekânlar haline geldi.

-Yolda yürürken biriyle çarpış ve elinden düşenleri toplamasına yardımcı ol

Türk filmlerinden hafızalara kazınan bu sahne günümüze de uyarlanabiliyor. Elde taşınan ve çarpışma sonucu yere düşürülecek birkaç defter, kitap bu konuda bize yardımcı olabiliyor. Yalnızlığına son vermek isteyenler, ufak bir oyunculuk becerisi ile başarabilirler.

-Dans etmeyi öğrenirsen eğlence mekânlarında dikkatleri üzerine toplayabilirsin

Hem dans ederek eğlenmek hem de hayatınıza renk katacak kişiyle tanışmak hiç de fena görünmüyor.

-Kendi stilini yansıtarak ortak zevklere sahip kişileri etkileyebilirsin

Günümüzde modayı takip etmek ve modayı kendine uygulamak çok önemli. Kendi stiline sahip insanlar, yeni ortamlarda her zaman dikkatleri üzerine çeker. Stilinizi ortaya koyarsanız, ortak zevklere sahip olduğunuz insanları da kolaylıkla kendinize çekebilirsiniz.

-Oturduğun yerden istediğin kriterlere sahip kişiyle tanış

İşte reçetenin en kolay yanı…ErkekSepeti.com.tr ile kriterlerinizle örtüşen hayalinizdeki aşkı anında bulun ve 2016’da yalnız kalmayın! Geek, bonus ya da dövmeli gibi seçenekler sunan ErkekSepeti.com.tr’nin birbirinden farklı ve keyifli üyeleri ile yeni yılı birlikte geçirin.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>