>

AŞK - CİNSELLİK

Aşk gizemi seviyor mu?

Aşk ilk başlarda bilinmeyene doğru bir yolculuk gibidir. Ancak zaman geçtikçe bilinmeyenler yerini alışkanlıklara bırakıyor. Peki bunu engellemek için neler yapmalı?
 
   
 
 
     
Uzmanlara göre aşk ilk başlarda bilinmeyene doğru bir yolculuk gibidir. Ancak zaman geçtikçe bilinmeyenler yerini alışkanlıklara bırakıyor. Bu da ilişkinin rutinleşmesine yol açıyor. Bu nedenle bilinmeyen yerlere düzenlenen ufak yolculuklar ilişkiye tekrardan heyecan katıyor!

ORTAK AMAÇLAR

Sevgilinizin önüne ufak engeller çıkarın Bir insan aşık olduğunda kendisini olması gerektiği gibi gösterir. Ancak zaman geçtikçe, alışkanlıklar ağır basmaya başlar. Ayrıca ilişkinin başlarında insanlar her engeli aşmaya çalışır.
İlişkinin tekrardan eskisi gibi olması için sevgilinizin önüne ufak çapta engeller çıkarın! Böylece sevgiliniz tekrardan mücadele etmeye başlayacaktır!

İlişkinin başlarında birçok ortak amaç olur. Sevgililer birlikte tatile çıkma, aynı eve yerleşme gibi ortak hayaller kurar. Fakat zaman geçtikçe bütün hayaller gerçekleşir ve geriye rutinlik kalır. Uzun süredir birlikte olan çiftlerin yeni ortak hedefler belirleyerek bunları aşması gerekir.

MACERAYA ATILIN!...

Birçok araştırmanın sonucunda tehlikeli bir olay atlatan çiftlerin daha uzun süre aşk yaşadıklarını ortaya çıkardı. Bunun nedeni de heyecan verici olaylarda hormonların da deliye dönmesi, hızlanması olmalı! Bu nedenle dağcılık eğitimi alabilirsiniz. Bu şekilde birbirinizin hayatından sorumlu olduğunuzu hissedersiniz. Bu da ilişkinize her şeyden çok daha iyi gelecektir!
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>