>

AŞK - CİNSELLİK

Aşk Oyunlarına Yenileri Eklendi

Partnerinizle sürpriz yapıp onunla harika bir gece geçirmek istiyorsunuz. Ancak... :)
 
   
 
 
     

Ancak nereden başlayacağınızı bir türlü karar veremediniz. Ona hissettirmeden hazırlayacağınız küçük aşk oyunlarıyla işe başlayabilirsiniz.

Müzikle ruhunu okşayın: CD çalarınıza koyduğunuz yavaş ve hoş bir müzikle hem kulaklarına hem de ruhuna hitap edin. Enigma'nın gizemli tınısı ya da Kenny G'nin muhteşem saksofon soloları bu konuda size yardımcı olacaktır.

Masaj sürprizi: Elbiselerini yavaşça çıkarın. Yatağın üzerine yüzüstü uzanmasını söyleyin. Ama neler olacağından asla bahsetmeyin. Aktardan alacağınız Ylang Ylang esans yağını ellerinize bir miktar alın. Vücudunun en hassas bölgeleri olan dirseklerinin ve dizlerinin iç kısımlarını bu esans yağıyla ovun. Elleriniz yavaşça vücudunda gezerken ufak aşk oyunlarına başlamanız aklını basından alacaktır.

Kırmızı; aşkın rengi: Ateş ve kanın rengi kırmızı ona kesinlikle seksi çağrıştıracaktır. Yatağınıza koyacağınız kırmızı bir yastık ya da yatağa gelişi güzel serilmiş kırmızı bir örtünün tahrik edici tonu onu hemen harekete geçirecek.

Vücudunu keşfedin: Vücudundan çok zevk aldığı yerleri bilmeniz sayesinde aklını başından almanız daha da kolay olacak. Eğer konuşmaktan hoşlanmıyorsanız elini elinize alın. Kulağına, ellerinizi vücudunun en zevk aldığı bölgelerine götürmesini fısıldayın. Daha sonra ellerinizi elinden uzaklaştırarak gösterdiği bölgeleri hafifçe okşayın. Gerisi size kalmış.

Tenin dayanılmaz çekiciliği: Eğer planladığınız aşk gecesinin öncesinde bir yerde yemek yiyecekseniz kıyafetinizin içine iç çamaşırınızı giymeyin. Barda içkilerinizi yudumlarken elinizi kalçalarınıza doğru götürün. Arada herhangi bir engel olmadan doğrudan teninizi hisseden elleri, onun bir an önce eve gitmek istemesine yol açacaktır.'

Sıcak suda duş: Küvetinizi sıcak suyla doldurun ve birlikte banyo yapın. Suyun sıcaklığının 30 derece civarında olmasına dikkat edin. Sıcak su kan dolaşımını hızlandırarak seks dürtüsünü de artırmaya yardımcı olur. Eğer banyodan hoşlanmıyorsanız birlikte sıcak bir duş alın. Suyun altında beş dakikadan fazla kalmayın.

Telefonda tahrik edin: Eğer gece için onunla ilgili düşündüğünüz fantezileriniz varsa gün içinde iş yerini arayın. Ona birkaç yaramaz soru soracağınızı söyleyin. Daha sonra bu akşam için seks köleniz olmayı isteyip istemediğini sorun. Randevunuza geç kalırsa kendisinin seks köleniz olması şartıyla...

Hazırlayan: Betül Marangoz / Cosmoturk

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>